Akciğer Kanseri

Sağlık 19.07.2022, 16:29
Akciğer Kanseri

Akciğer kanseri tüm dünyada en çok korkulan kanser türlerinden birisidir ve aynı zamanda en fazla karşılaşılan kanser türlerindendir. Bununla birlikte bu kanser türü üzerinde araştırmalar aralıksız devam etmekte, erken teşhis ve tedavi için çeşitli incelemeler bulunmaktadır. Son yıllarda en çok üzerinde durulan husus, kapalı ameliyattır ve kapalı ameliyatın avantajları, kimler için daha uygun olduğu, başarı oranı gibi araştırmalara ağırlık kazanmaktadır.

Akciğer Kanserinde En Yeni Ameliyat Türü

Akciğer kanseri hastalarının tedavilerinin başarılı olmasında en temel etken yenilikçi, donanımlı ve tecrübeli bir sağlık ekibidir. Bu alanda Pr. Dr. Semih Halezeroğlu önderliğindeki ekip Acıbadem Maslak Hastanesi Göğüs Cerrahisi bölümünde başarılı çözümlere imza atmaktadırlar. Uzun yılların bilgi ve birikimiyle öne çıkan Halezeroğlu bugün sadece ülkemiz çapında değil, dünya çapında alanında öncü isimlerdendir.

Uzman doktor ile birlikte profesyonel ekip hastalarına dair gereken her detaya dikkat etmektedir. Hastalarına aynı zamanda psikolojik de sağlayan ekip, hastalarının ruhen de rahatlayıp hem hastalığı atlatmaları için yardımcı olmakta hem de ameliyat sürecinin daha rahat geçmesine katkıda bulunmaktadırlar.

Halezeroğlu ve ekibinin en büyük avantajlarından birisi kapalı ameliyat yöntemini kullanmalarıdır. Kapalı ameliyat sayesinde hastalar en yüksek güvenlikli ameliyat ile tedavi olmaktadırlar. Üstelik en gelişmiş ameliyat türü olduğu için başarı oranları da en yüksek ameliyat türüyle hastalarının karşısına çıkmaktadırlar. Hastalarında olabildiğince küçük kesi açmakta, böylece normal hayata dönüş süresi olabildiğince kısalmaktadır.

En İyi Akciğer Kanseri Doktoru

Akciğer kanseri konusunda uzman doktor ve ekibi en güncel bilgilere ulaşabileceğimiz bir de web sitesi ile karşımızdalar. Dilerseniz https://www.akcigerkanseri.com/ sitesinden hastalığa dair güncel gelişmeleri takip edebilir, merak ettiğiniz konuları öğrenebilir, iletişime geçebilirsiniz. Randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar (0)