Alexa

Arnavut Kremi Niçin Kullanılır, Yan Etkileri Nedir?

Arnavut Kremi Niçin Kullanılır, Yan Etkileri Nedir?

Bugün bir cilt ürünü hakkında tüm detayları paylaşacağız. Bugünkü konumuz arnavut kremi hakkında olacaktır. Bu krem cildi beyazlattığı için halk arasında aklık kremi olarak da bilinmektedir. Osmanlı devleti zamanından beri Balkanlarda yaygın olarak kullanılan bir cilt formülüdür. Yüzyıllarca öncesinde birçok kadının güzellik formülü bu üründü. Günümüzde de cilt sorunlarının giderilmesi için sıklıkla kullanılmaya başlandı. Kullanan birçok kişide memnuniyet oranı son derece yüksektir. Siz de bu ürünü kullanmadıysanız kesinlikle bir kere denemelisiniz. Şimdi de diğer detaylara bakara bu ürünü tanıtalım.  

Arnavut Kremi Nasıl Bir Üründür?

İlk olarak sedef hastalığı için kullanılmaya başlanmış sonradan güzellik için birçok faydası ortaya çıkınca bu alanda çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Birçok bayanın gözdesi olan bu krem kesinlikle önemli faydalar sağlamaktadır. İçeriğinde arbutin ve neven yağı bulunmaktadır, bu iki madde önemli faydalar sağlamaktadır. Sivilce(akne),cilt lekeleri,güneş lekeleri,kırışıklık,isilik,çil, ciltte matlık, ciltte kararma gibi sorunlar için kullanılan doğal bir formüldür. Birçok yerde satılmaktadır bundan dolayı da alırken dikkatli olmalısınız. Kaliteli olanlardan ve ucuz olmayanlardan almanızı öneririz. Eczanelerde, kozmetikçilerde ve alışveriş sitelerinden bu kremi satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünlerin içerisinde civa yoktur, bu maddenin zararlı etkisinden dolayı birçok marka kesinlikle kullanmıyor.  

Hangi Sorunlar İçin Kullanılır?

Arnavut kremi ne işe yarar diyorsanız nerelerde kullanabileceğine bakalım. Erkeklerde bu ürünü aşağıdaki sorunlarda kullanabilirler. Yani tek bayanlara özgü bir ürün değildir.

 • Sivilcelerin azaltılmasında ve tamamen giderilmesinde kullanılır.
 • Cilt rengini beyazlatmak ve ağartmak için kullanılır.
 • Kırışıklıkları azaltır ve cilde enerjik görünüm verir.
 • Siyah noktaları azaltır ve yenilerinin oluşmasını önler.
 • Ciltteki pürüzleri giderir ve temiz bir görünüm oluşturur.
 • Sağlıklı bir cilt yapısı oluşturur.
 • Cildi yenileme ve soyma etkisi oluşturur.
 • Çeşitli nedenlerden dolayı oluşmuş lekeleri ortadan kaldırır.
 • Çil görünümü hafifletir ve tamamen giderir.
 • Cildi nemlendirir ve nem dengesini sağlar.
 • Kahverengi leke sorununu ortadan kaldırır.
 • Alındaki kırışıklık çizgilerini giderir.

Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Nasıl kullanmalısınız buna da bakalım. Kullanım şekline uyarak çok daha iyi sonuçlar elde edeceğinizi unutmayın. İşte uygulanış biçimi; -İlk olarak yapmanız gereken sürülecek bölgeyi temizlemek ve kurulamaktır. -Nohut büyüklüğünde alarak cilde yedirerek hafif parmak darbeleriyle uyguluyoruz. -Uyguladıktan sonra hemen cildiniz temizlemeyin ortalama olarak 3 saat ciltte kalmalıdır. -Günde en az bir kere soruna göre de 2 kere kullanılabilir. -Düzenli kullanım sonucunda ilk etkiler en az 1 ay sonra ortaya çıkmaya başlayacaktır.  

Yan Etkileri Nelerdir?

Yan etki sorunu yok denebilir. Çünkü içeriği doğal maddelerden ve yağlardan oluşmuştur. Sadece kızarıklık, hafif kaşıntı gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir, bunun haricinde herhangi bir zararı yoktur. Bu konu hakkında detaylı bilgilere www.kombinkadin.com adresinden ulaşabilirsiniz. Buradaki bilgiler bu siteden derlenerek oluşturulmuştur. Yan etki görme durumunuz sıfıra yakındır bundan dolayı da güvenle kullanabilirsiniz.  

Fiyat Bilgisi

Arnavut kremi fiyatı 14 TL ile 65 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Tek bir fiyat uygulaması yoktur bunda etken markalar ve kalitedir. Ucuz olanları ve güvenilir olmayan markaların tercih etmeyin. Daha önce denenmiş olan markaları da tercih etmeye özen gösterin. Kozmetikçilerde, eczanelerde ve alışveriş sitelerinde bu ürünü bulabilir satın alabilirsiniz. Kaynak: https://kombinkadin.com/arnavut-kremi-aklik-kremi-nasil-bir-seydir-fiyati-nedir-kullanici-yorumlari/

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 13:42
YORUM EKLE

banner325