banner424

banner425

banner423Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama, daha sağlıklı bir şekilde kilo vermek için özellikle kadınların tercih ettiği yöntemler arasındadır.

Sağlık 13.03.2021, 23:23
Bölgesel Zayıflama Nedir?

Vücudun belirli bölgelerine yapılan işlemde bölgesel zayıflama fiyatları da oldukça uygundur. Bel bölgesi, basen bölgesi, karın bölgesi ve bacak bölgelerinde biriken yağlar daha kilolu görünmeye neden olabilir. Özel cihazlar ile bu bölgelere ultrasonik dalgalar verilerek ısı verilir. Bu ısı sayesinde yağların yakılma işlemi yapılır. Bölgesel zayıflama fiyatları uygulanacak olan bölgeye göre değişkenlik gösterebilir. Bölge sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelebilir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama son zamanlarda daha fazla tercih edilen işlemler arasında yer alır. Daha sağlıklı bir şekilde kilo vermek için özellikle kadınların tercih ettiği yöntemler arasındadır. Bu yöntemde ultrasonik dalgalar kullanılır. Özel cihazlar yardımı ile yapılan işlem ortalama olarak 6-12 seans sürer. Bölgesel zayıflama fiyatları da seans sayısına göre değişkenlik gösterir. Seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelir. Sizler de daha hızlı kilo kaybetmek için bölgesel zayıflama yöntemini tercih edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, son zamanların daha popüler haline gelen istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Lazer epilasyon fiyatları da her bütçeye uygun olarak sunulur. Lazer epilasyon, vücudun her bölgesinde uygulanabilen bir işlemdir. Bu nedenle hem kadınlar hem de erkekler yararlanabilir. Sizler de istenmeyen tüylerinizin %85 oranında tamamen bitmesi için lazer epilasyon yöntemini tercih edebilirsiniz. Kıl kökünüze basılan lazer ışını cildinize herhangi bir zarar vermez.

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer epilasyon çeşitleri, kıl kökü tipine ve cilt rengine göre değişkenlik gösterir. 3 farklı çeşidi olan lazer epilasyonda en sık kullanılan çeşitleri alexandrite ve diode lazerdir. Lazer epilasyon fiyatları tercih edilen çeşide göre değişkenlik gösterebilir. Daha koyu cilt renklerinde ve kıl köklerinde yag lazer uygulaması yapılabilir. Genellikle tercih edilen ve acısız olan buz lazer diode lazer çeşidinin içerisinde yer alır. Sizler de cilt renginize uygun olan lazer çeşidi ile istenmeyen tüylerinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği lazer epilasyon istenmeyen tüylerden en kısa süre içinde %85 kalıcı olarak kurtulmasında yardımcı olan bir yöntemdir. Lazer epilasyon fiyatları her bireyin rahatlıkla yararlanabileceği şekilde sunulur. Fakat lazer epilasyon çeşidine ve seans sayısına göre fiyatlarda artış meydana gelebilir. Buz lazer en uygun fiyatlarda sunulan ve tüm cilt renkleri ile uyumlu olan çeşididir. Sizler de en uygun fiyata hizmet sunan merkezlerden yararlanabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl yapılır?

Son zamanlarda daha popüler hal alan dudak dolgusu, lokal anestezi uygulanarak yapılan bir işlemdir. Bu nedenle kişi işlem esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissetmez. Dolgu malzemesi hazırlanarak en ufak girişimler ile uygulanacak olan bölgeye enjekte edilir. Dudak dolgusu fiyatları da her bireyin rahatlıkla yararlanabileceği şekildedir.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Dudak dolgusu daha hacimli dudak sahibi olmak isteyen bireylere uygulanabilir. Aynı zamanda farklı nedenlerden dolayı dudakta meydana gelen bozuklukların düzeltilmesinde de uygulanır. Günümüzde en sık uygulanma nedeni daha estetik gülüşler ortaya koymak ve hacimli dudaklar meydana getirmektir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Her bütçeye uygun olarak sunulan dudak dolgusu fiyatları sayesinde her birey rahatlıkla yararlanıyor. Fiyatlar uygulama nedenine, uygulanacak olan dudak kısmına ve uygulama yapan estetik merkezine göre değişkenlik gösterebilir. Sizler de dudak dolgusu fiyatları daha uygun olan ve indirimli hizmet sunan merkezler tarafından gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Böylelikle uygun fiyata daha doğal ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Yorumlar (0)