Dr. Ümit Aktaş, TÜYAP Kitap Fuarı'nda

İlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri ve Mutluluk Kürleri 2 kitaplarının yazarı Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda ‘’Mutluluk Kürleri’’ söyleşisi ile okuyucularıyla buluşuyor.

Sağlık 04.11.2019, 19:14
Dr. Ümit Aktaş, TÜYAP Kitap Fuarı'nda

Diyabet ve Zayıflama Kürleri ve Mutluluk Kürleri 2 kitaplarının yazarı Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda ‘’Mutluluk Kürleri’’ söyleşisi ile okuyucularıyla buluşacak.

İlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri ve Mutluluk Kürleri 2 kitaplarının yazarı Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş,38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda ‘’Mutluluk Kürleri’’ söyleşisi ile okuyucularıyla buluşacak. Dr. Ümit Aktaş, söyleşide mutlu ve sağlıklı yaşamın yol haritasını sunarak, okuyucularının sorularını yanıtlayacak.

Dr. Ümit Aktaş, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı kapsamında; 10 Kasım Pazar günü, saat 12.00’de gerçekleşecek söyleşisinin ardından, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın sırlarını paylaştığı kitaplarını imzalayacak.

Dr. Ümit Aktaş; İlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri ile Mutluluk Kürleri 2 kitaplarını imzalamak için, saat 13:00’te, 3 numaralı salonda yer alan Hayykitap standında olacak.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu