banner399

banner400

banner398

banner401Fue Saç Ekimi Neden Fazla Tercih Sebebi?

Erkek tipi saç dökülmelerinde saç kaybı başın ön kısımlarından başlar. En son saçın büyük yoğunluğunun başın en arka kısmında kaldığı da görülür.

Sağlık 02.01.2020, 12:50 02.01.2020, 12:56
Fue Saç Ekimi Neden Fazla Tercih Sebebi?

Fue saç ekimi neden fazla tercih sebebi kesinlikle başarı oranının diğer yöntemlere göre çok daha yüksek olmasıdır. Bu işleme gerekli olan maddi yatırımın ve zaman harcamanın tamamlanmasından sonra uygulanan işlemin başarısız olması çok da memnun edici olmayacaktır. Firmamız başarısızlık oranının minimum seviyeye inmesi için fırsat sunmaktadır. FUE yöntemini güvenle kullanmak isteyen bireylerin göz atması gereken firmaların başında kesinlikle Medisistem geliyor.

Detaylı bilgi https://www.medisistem.com.tr/fue-sac-ekimi-tedavisi-izmir

FUE İşleminin Detayları Nelerdir

FUE İşleminin Detayları Nelerdir?

Fue saç ekimi neden fazla tercih sebebi incelendiği zaman temel olarak şu hususların ön planda olduğu görülmektedir;

  • Bölgesel olarak yaşanan dökülmelerde ya da saçın sadece ense kısmında kaldığı vakalarda dahi sorunsuz bir biçimde uygulanabilmektedir.
  • Saçın yoğun olduğu alanlardan alınan köklerin saç yoğunluğunun düşük olduğu alanlara aktarılması FUE işlemidir.
  • Bu işlem sırasında lokal anestezi uygulandığı için herhangi bir şekilde acı hissetme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bu adımların uygulanmasının hemen sonrasında işlemin başarılı olması için sizin de yapılan uyarılara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu alanda tek bir aksaklık dahi yaşadığınız zaman anında uzmanlara danışarak işlem adımlarının zarar görüp görmediğini kontrol edebilirsiniz.

Erkek Tipi Saç Dökülme Sorunu Nedir?

Fue Saç Ekimi İzmir bölgesinde neden fazla tercih sebebi erkek tipi saç dökülmelerinde oldukça başarılı olmasıdır. Erkek tipi saç dökülmelerinde saç kaybı başın ön kısımlarından başlar. En son saçın büyük yoğunluğunun başın en arka kısmında kaldığı da görülür. Bu saçlı olan bölgeden gerekli olan alım işlemleri tamamlanır ve saçın akış yönünü bozmayacak şekilde ekim işlemleri tamamlanır. Bu alanda başarının artması için işlemden sonra nelere dikkat edilmesi gerektiğine de göz atmalısınız. Özellikle kaç gün süre ile ıslatılmaması gerektiği gibi detaylar dikkatle incelenmelidir.

Saç Dökülmesi Nasıl Durdurulur?

Bu alanda gerekli olan ekim işlemlerinin tamamlanmasından hemen sonra vitamin takviyesi de yapılmalıdır. İdeal olarak kan değerlerinize bir baktırmalısınız. Kan değerlerinizde yaşanan bir eksiklik varsa bunun da saç dökülmesini tetikleyebileceği eklenmelidir. En kısa sürede tüm bu detayları göz önünde bulundurarak süreç yürütülmelidir.

Yorumlar (0)