Alexa

HACİM ARTTIRMAK İÇİN YANAK DOLGUSU

HACİM ARTTIRMAK İÇİN YANAK DOLGUSU

Yanak dolgusu Ankara, hacim eklemek, yüzü konturlamak ve gençleştirmek için tasarlanmış kozmetik bir tedavidir. Yanak dolgu maddeleri, bir dizi ürün ve maddeyi kapsayan bir ifadedir. Dermal dolgu maddeleri ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmaya yardımcı olur. Dermal dolgu maddelerinin fiyatı, tedavi edilen alana ve kullanılan ürün miktarına bağlıdır. Fiyatı belirleyen bir diğer faktör de prosedürün karmaşıklığıdır-örneğin, cerrahi olmayan bir rinoplasti (burun işi) çok fazla beceri ve tıbbi bilgi gerektirir ve sadece deneyime sahip bir uygulayıcı tarafından yapılmalıdır.

YANAK DOLGUSU MADDELERİ GÜVENİLİR Mİ

Geleneksel olarak, yüz dolgu maddeleri çoğunlukla kolajenden yapılmıştır. Bu genellikle tıknaz, engebeli bir görünüm verebilir. Bununla birlikte, günümüzde en popüler dolgu türlerinden bazıları HA (hyaluronik asit) ' den yapılmıştır. Hyaluronik asit göründüğü kadar korkutucu değildir, aslında vücutta bulunan ve doğal olarak oluşan bir moleküldür, suyun çekilmesi ve tutulmasından sorumludur. Bu nedenle, HA dolgu maddeleri çok daha yumuşak bir sonuç verme eğilimindedir ve vücutta kalıntı bırakmadan parçalanırlar.

YANAK DOLGUSU FAYDALARI

Çoğu insanın amacı yanak büyütme, doğal olarak zamanla kaybolan hacmi doldurarak daha genç bir görünüm sağlamadır. Yanak dolgusu kilo kaybından sonra hacim sağlar. Bazı insanlar kilo kaybından sonra yüzlerinin dolgunluğunu kaybettiğini düşünürler. Cerrahi olmayan kullanarak bu hacmi geri yüklemek görünümünüzü dengelemeye yardımcı olabilir. Genç insanlar için, yanak büyütme daha belirgin elmacık kemikleri sağlar. Cerrahi olmayan yanak implantı daha göz alıcı bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.

YANAK DOLGUSU İLE İLGİLİ BİLGİ VE RANDEVU

Her zaman önceden bir danışmana sormak, konu hakkında araştırmalar yapmak size avantaj sağlar. Kaç prosedür gerçekleştirdiklerini, ne kadar süre tedavi ettiklerini ve dolgudan önce ve sonra nasıl görünebileceğinizi yanak dolgusu Ankara genelinde uygulamalar gerçekleştiren bize gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Uygulamalarımız hakkında bilgi almak için https://www.drbuketyildirim.com sitemize göz atabilir, ayrıca kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

YANAK DOLGUSU FİYATLANDIRMASI

Yanak dolguları, ölçeğin daha pahalı ucunda olma eğilimindedir, çünkü yüze yapı eklemek için sıklıkla çok daha fazla ürün kullanılır. Size genç görünüm kazandıracak bir uygulama olan yanak dolgusu Ankara ilinde tarafımızca özenle yapılmaktadır. Ortalama olarak, çoğu dermal dolgu maddesi 12-14 ay arasında sürer ve hatta bazıları daha da uzun sürebilir. Dermal dolgu maddelerinin ömrü, vücudunuzun maddeyi ne kadar çabuk parçaladığına bağlıdır. Aynı zamanda ürünlerin kalitesi de önemlidir ve yanak dolgusu Ankara için tercih edilen estetik merkezimiz a kalite ürünleri kullanmaktadır.

ERKEKLER İÇİN LAZER EPİLASYONU

Artık her sabah sakal traşı gerekmediğini ve bunun için ekstra vakit harcamadığınızı düşünün. Sıklıkla dökülen ve görünümü rahatsızlık veren kıllarınızdan sıkıldıysanız, omuzlarınızdaki ve sırtınızdaki kontrol dışı tüyleri sevmiyorsanız kaliteli hizmetiyle erkeklerde lazer epilasyon Ankara uygulamalarıyla sıklıkla tercih edilen merkezimiz uygun fiyatlarla hizmet vermekte. Artık erkekler, en samimi bölgelerinde bile daha uzun ömürlü epilasyon avantajlarından yararlanabilirler. Fahiş seri fiyatları ödemek için kandırılmayın ve müşterilerimize memnuniyet sağlayan uygulamamız erkeklerde lazer epilasyon  Ankara ilindeki estetik merkezimize ve doktorumuza danışmanız için bir randevu uzağınızda.

KISA SÜREDE ETKİLİ TEKNOLOJİ

Erkekler için lazer epilasyon bir saatten az bir sürede yapılabilir. Sırtınıza epilasyon uygulamak sadece 30 dakika, göğsünüzü veya midenize uygulamak 20 dakika ve genital bölgenize uygulamak 10 ila 15 dakika sürer. Sakal, yüz veya boyunda jilet darbeleri olan hastalar genellikle bu seçeneği göz önünde bulundururlar. Teknisyenlerimiz, en yeni lazer teknolojisini kullanarak, kılları yok etme yöntemi olan erkeklerde lazer epilasyon Ankara genelinde hizmet eden merkezimizde başka herhangi bir yöntemden daha hızlı ve daha etkili bir epilasyon sağlar.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 13:27
YORUM EKLE