Alexa

HER BEBEK BİR FİDAN

Normal doğum ile doğan bebeğin adına bir fidan dikildi ve sertifikası anne Melek Baş’a verildi.

HER BEBEK BİR FİDAN

Normal doğum ile doğan bebeğin adına bir fidan dikildi ve sertifikası anne Melek Baş’a verildi.“Her bebek bir fidan, her bebeğe bir fidan” projesinde hastanede normal doğum ile doğan her bebeğe Kaşyayla ormanlık alanında  ayrılan alana bir fidan dikiliyor. Proje sonrasında doğan ilk bebeğin annesi Melek Baş’a bebeği adına dikilen fidanın sertifikası doktoru Op.Dr. Zehra Yılmaz, Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan, Başhekim Mustafa Şen ve hastane yöneticileri tarafından verildi.

Melek Baş “Her şeyin doğalının daha iyi ve daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Hamilelik sürecimin iyi gitmesi ve doktorumun da normal doğumu önermesi ile bende bebeğimi normal doğumla dünyaya getirdim ve herkese tavsiye ediyorum. Bebeğimin de dünyaya bir fidan ile gelmesi beni çok mutlu etti. Medical Park Samsun Hastanesi’ne ve projede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

 Dr. Hakan Özcan “ Amacımız sadece normal doğuma teşvik etmek değil, çevreye duyarlı ve bilinçli bir toplum yetiştirmek içinde böyle bir projeye imza atıyoruz. Sağlıklı bir nesil için, temiz bir çevrenin şart olduğunu unutmayalım. Ormanların korunması ve çevremizin ağaçlandırılması, hem yurdumuzun hem de dünyamızın önemli bir sorunudur.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2015, 13:33
YORUM EKLE