J Plasma Nedir?

J plasma, genellikle 30-80 yaş arasında yer alan bireylere uyum sağlayan bir sıkılaştırma yöntemidir.

Sağlık 04.03.2021, 19:57
J Plasma Nedir?

Son zamanlarda daha popüler olan ve cildin gençleştirilmesinde uygulanan j plasma yöntemi, yüzey yenileme ve sıkılaştırma yöntemi olarak da bilinir. Yüz, boyun, kalça, karın bölgesi, diz bölgesi, göğüs ve sırt bölgesi gibi vücudun çoğu alanında kullanılır. En etkili sıkılaştırma yöntemlerinin arasında yer alır. Genç ve doğal hatlara sahip olunmasını sağlar.

J plasma Kimlere Uygulanır?

Hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilen bir yöntemdir. J plasma, genellikle 30-80 yaş arasında yer alan bireylere uyum sağlayan bir sıkılaştırma yöntemidir. Tüm cilt tiplerinde etkisini kısa süre içinde gösteren bir uygulamadır. Sizler de daha genç ve sıkı bir cilde sahip olmak için yaptırabilirsiniz. Vücudunuzun dilediğiniz bölgesine rahatlıkla uygulatabilirsiniz.

J Plasma Fiyatları

Estetik işlemlerinde en sık adından bahsedilen j plasma vücudun belirli bölgelerine uygulanan sıkılaştırma işlemidir. J plasma fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde sunulur. İşlem olacağınız bölgeye, bölge sayısına ve kliniklere göre fiyatlarda artış meydana gelebilir. Sizler de daha sıkı bir cilt sahibi olmak için en uygun fiyatlarda hizmet sunan kliniklerden yararlanabilirsiniz.

Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Burun estetiği, günümüzde burun görüntüsünden şikayetçi olan her bireyin başvurduğu yöntemler arasındadır. Kapalı yöntem estetiği, likit burun estetiği, açık yöntem estetiği gibi yöntemlerde yapılabilen estetik çeşididir. Burun estetiği fiyatları da diğer estetik işlemlerine oranla daha uygun fiyatlıdır. Sizler de daha estetik ve yüzünüze yakışır bir burun sahibi olmak için estetik yaptırabilirsiniz.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Günümüzün en sık tercih edilen estetik çeşitleri arasında yer alan burun estetiği, genellikle genel anestezi altında yapılan bir işlemdir. Burun delikleri arasında yer alan kısım kesilerek burun cildi kaldırılır. Böylelikle daha kalkık ve güzel bir burun görüntüsü meydana gelir. Farklı yöntemlere göre operasyon seyirlerinde değişiklikler meydana gelebilir. Burun estetiği fiyatları da yapılan yöntemlere göre değişir.

Burun Estetiği Fiyatları

Günümüzde 18 yaş ve üzeri olan erkek ve kadınların en çok tercih ettiği estetik işlemleri arasında burun estetiği yer alıyor. Burun estetiği fiyatları uygulanan yöntemlere, uygulama yapan doktor ve kliniğe göre değişiklik gösterebiliyor. Sizler de yüzünüze daha yakışan ve estetik bir burun sahibi olmak için en uygun fiyatlarda hizmet sunan klinikler tarafından hizmet alabilirsiniz.

Liposuction Nedir ve Nasıl Yapılır?

Yağ aldırma ameliyatı olarak da bilinen liposuction işlemi, farklı yöntemler kullanılarak uygulanan ve sıvı hale getirilen yağ dokularının alınması işlemidir. Vakumlama işlemi ile yağlar vücuttan uzaklaştırılır. Özellikle basen, karın, bel, kalça gibi daha fazla yağlanma gösteren bölgelere uygulanır. Liposuction fiyatları da oldukça uygun olup, yağlarından kurtulmak isteyen tüm bireyler için en uygun yöntemdir. 

Liposuction Sonrası İyileşme Dönemi Nasıldır?

Liposuction işlemi sonrasında, yağ dokusu ve hastanın vücut özelliklerine uygun olarak korseler kullanılması gerekir. 4-8 hafta kadar kullanılan korseler sayesinde ödem ve morluklar da hızlı bir şekilde atılır. İşlemden ortalama 1 hafta sonra dikiş alma işlemi gerçekleşir. Dikişlerde ve bölgede herhangi bir sorun rastlanmadığı taktirde ortalama 4 hafta sonra normal hayata geri dönülebilir.

Liposuction Fiyatları

Liposuction işlemi yaptırmak isteyen bireyler için liposuction fiyatları her bütçeye uygun olarak ayarlanır. Uygulama yapan kliniklere ve işlem uygulanacak bölge sayısına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Farklı yöntemler ile uygulanabildiğinden dolayı liposuction fiyatları uygulama yapılan yöntemlere göre de artış gösterebilir. Sizler için en uygun fiyatta hizmet sunan klinikler tarafından hizmet alabilirsiniz.

Yorumlar (0)