Alexa

Kibarlı Omaflex Nasıl Kullanılır?

Kibarlı ürünleri arasında yer alan Kibarlı omaflex içeriğinde; Glukozamin sülfat, kondroitin sülfat, msm, hyaluronik asit, kollajen, magnezyum oksit, astaksatin, vitamin a (beta karoten), vitamin d taşıyıcı ve bitkisel kapsül yer almaktadır.

Kibarlı Omaflex Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda tüketilmeyen ürünleri almak için kullanılan gıda takviyeleri ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu protein, vitamin, mineral ve aminoasit gibi maddeleri temin edebilirsiniz. Yasal olarak satılan gıda takviyeleri arasında yer alan Kibarlı orijinal ürünleri, yüzde yüz doğal olarak sizlere sunulmaktadır.

Yetkili satış kurumları üzerinden temin edebileceğiniz pek çok farklı ürünü sizlere sunan Kibarlı markasında, bu ürünler Kibarlı uzmanları ve Dr. Hakan Özkul tarafından formüle edilmiştir. Patentli ve yasal olarak karşınıza çıkan bu ürünler, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca onaylı ayrıca Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir.

Gıda takviyesi olarak üretilen Kibarlı ürünleri arasında farklı sorunlara uygun olarak çeşitler yer almaktadır. Sorununuza uygun olarak temin edebileceğiniz bu ürünler; Kibarlı e1, Kibarlı k1, Kibarlı k5, Kibarlı reishi mantarı, Kibarlı omadur, Kibarlı panax ve Kibarlı omaflex olarak karşınıza çıkmaktadır.

Bitkisel gıda takviyesi olarak sizlere sunulan bu ürünler, uygun tüketim miktarlarınca alınmalı ve günlük dozu aşmamaya dikkat edilmelidir.

Kibarlı bitkisel ürünleri arasında yer alan Kibarlı omaflex, doğal bir gıda takviyesidir. 12 yaş altı çocukların ayrıca gebe ve emziren bayanların kullanmasının önerilmediği bu ürün, sağlık açısından hiçbir zararlı madde barındırmamaktadır.

Kuru ve serin bir yerde saklayıp muhafaza edebileceğiniz Kibarlı omaflex, en az 2 yıl süreyle kullanabilirsiniz. Kibarlı bitkisel ürünlerini alırken orijinal ürünleri almaya özen göstermeli, güvenlik bandı ve bandrol numarası bulunan ürünleri tercih etmelisiniz.

Kibarlı omaflex içeriği

Kibarlı ürünleri arasında yer alan Kibarlı omaflex, sizlere 90 tabletlik bir kutu içerisinde sunulmaktadır. Günde 3 tane 8 saatlik aralıklarla kullanmanızın önerildiği Kibarlı omaflex, 60 yaş ve üzeri kişilerde günde 2 adet 12 saat aralıkla kullanılmalıdır. İlaç ile karıştırılmaması gereken Kibarlı omaflex ile sizlerde sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Kibarlı omaflex, ürünün içerisinde herhangi bir domuz katkısı, renklendirici, koruyucu, gluten ve et ürünü bulunmamaktadır. Kibarlı omaflex içeriğinde; Glukozamin sülfat, kondroitin sülfat, msm, hyaluronik asit, kollajen, magnezyum oksit, astaksatin, vitamin a (beta karoten), vitamin d taşıyıcı ve bitkisel kapsül yer almaktadır.

YORUM EKLE