Alexa

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavi Kliniği

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavi Kliniği
banner327

Cyprus IVF Center, uzman kadrosu ile kurulmuş ve temel felsefe olarak hastasını minimum şekilde yormayı, en kolay ve teknolojik yöntemlerle sağlıklı çocuk sahibi olmayı arzulayan hastalarını mutlu edebilmeyi benimsemiştir. Kıbrıs tüp bebek merkezleri içerisinde bütün açılardan tüm farkını ortaya koyabilmeyi başarmış ve yüksek başarı oranlarına sahip tedavi yöntemleriyle de kendisini ispatlamış bir tüp bebek merkezi olduğumuzu da belirtmek isteriz. Merkezimizdeki teknolojik donanımımız, merkezimizin fiziksel şartları ve tecrübeli, kaliteli ve güler yüzlü personellerimiz başarımızın temelini oluşturan unsurlardır. Tüm tıbbi hizmetlerimiz merkezimizde geliştirdiğimiz elektronik hasta yönetim sistemimiz sayesinde hızlı, güvenilir, etkin ve yüksek kalite ile sağlanmaktadır. Kıbrıs tüp bebek hakkında bilgi edinerek randevu almak isteyenler olursa Cyprus IVF her zaman burada.

Sperm Donasyonu İle Cinsiyet Belirleyin

Güzel bir şekilde tedavi olmak ve çocuk dünyaya getirerek, hayallerinizi gerçeğe çevirmek mümkün olacaktır. Artık çocuk sahibi olamayanların bile çok kolay bir şekilde dertlerine derman olan Kıbrıs tüp bebek kliniği sayesinde, istenildiği gibi çocuk sahibi olunması mümkün olmaktadır. Kadın ya da erkek fark etmeksizin, rahat bir şekilde tedavi olunması ve ardından çocuk sahibi olabilmeleri mümkün olmaktadır. Kıbrıs'ta bu gibi tedavilerin her türlüsü uygulanıyor olmasından dolayı, dilediğiniz gibi hem tatil yapabilecek ve hemde Kıbrıs tüp bebek kliniği ile çocuk özleminizi gidermiş olacaksınız.

Tüp Bebek Tedavisi

Kolay bir şekilde tedavi olmak ve erkeklerde bulunan sperm sorunlarında ise sperm donasyonu ile bu sorunları aşmak ve döllenmeyi gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Cyprus İvf sayesinde rahat bir şekilde hem tatil yapabilecek ve hemde tedavinizi de olmuş olacaksınız. Bu sayede rahat bir şekilde sperm banklardan yardım alarak, dilediğiniz gibi embriyo donasyonu ile rahatlıkla bebek sahibi olabileceksiniz. Ayrıca tek olan kadınlar için çocuk sahibi olunması da sperm donasyonu yöntemi ile mümkün olmakta ve rahat bir şekilde döllenme dış ortamda yapılarak, sonrasında rahime yerleştirilmektedir.

Bebeklerde Cinsiyet Seçimi

Bu sayede cinsiyet seçimi yapmanız da mümkün olacak ve istediğiniz gibi tedavinizi çok daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Her açıdan oldukça etkin olan yöntemler sayesinde rahatlıkla erkek ya da kız çocuğunuz olması için, gerekli tedavileri yapmış olacaksınız. Kıbrıs'ta yasal olan cinsiyet seçimi sayesinde, istediğiniz gibi bebek sahibi olmanız mümkün olacaktır.

Cyprus IVF Tedavi Merkezi

Merkezimizde birçok probleme uygun tedavi yöntemi uygulamaktayız. Birçok tedavi yöntemini en ileri teknolojik imkânlarla uygulamaktayız. Mümkün olduğunca az zaman kaybıyla, daha az enjeksiyonla ve daha az zahmetli tedavilerle problemlerinize çözüm aramaktayız. Bu sayede sizi tedavi süreçlerinde maksimum psikolojide tutabilmeyi ve süreci daha kolay atlatmanızı hedeflemekteyiz. Embriyoların dondurularak bir ay kadar bekletildikten sonra transfer edilmesi ile birlikte hem dış gebelik hem de aşırı uyarılma gibi yan etkiler ortadan kaldırılırken aynı zamanda gebelik başarımızda da artış sağlanmıştır. Bunların yanı sıra aynı zamanda merkezimizde Avrupa ülkelerince uygulanması yasak olan cinsiyet seçimi uygulaması, Kıbrıs’ta herhangi bir yasal engele maruz kalmadığı için kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca tüm uygulamalarımızı daha önce de belirttiğimiz gibi ileri teknolojik olanakları sonuna kadar kullanarak uygulamaktayız.

Hasta Tedavi Süreci

Tedavi süreçleri ve uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi istemeleri en temel haklarıdır. Bizler de bunun bilincinde olarak tedavinin her aşamasında hem sözlü hem de yazılı şekilde kapsamlı bilgilendirmeler yaparak tedavi sürecinde stresin minimuma inmesini sağlamaktayız. Adından sıkça söz ettiren bir Kıbrıs tüp bebek kliniği olarak sizler için en büyük temennimiz, bizimle geçireceğiniz uzun ve cana yakın sürecin neticesinde sağlıklı bir bebek sahibi olabilmenizdir. Siz bu mücadeleye karar verdiğiniz an, sürecin başından sonuna kadar yanınızda olacağımızdan ve birlikte özenle probleminize çözüm arayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki bize başvuran hastalarımızın hepsini ailemizin birer üyesi olarak kabul ediyor ve yanınızdan desteğimizi ayırmıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2019, 01:53
YORUM EKLE