Kilo Verdiren Karışım!

Musab Şahin, yağ yakmanın ve yağ yakmaya motive edecek olan limon sarımsak kürünün bu konuda birebir yardımcı olduğunu anlatıyor.

Sağlık 06.07.2022, 17:30
Kilo Verdiren Karışım!

Saf limon suyu ve doğal Taşköprü sarımsağı gıdalarının şifa deposu olduğu bilindiğini belirten Musab Şahin, Bu iki bileşenin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan karışımın insan bünyesine faydaları ise saymakla bitmediğini, damar tıkanıklıklarını açmak ve romatizmal hastalıkları önlemek gibi birçok hastalıktan koruduğunu, bunun yanı sıra birçok kişi duymamış olsa da limon sarımsak kürü yağ yakma konusunda da çok büyük bir yardımcı olduğunu belirtti.

25 gün serin ve karanlıkta bolca çalkalanarak beklemiş bir limon sarımsak kürü tüketilmeye başladığında insan metabolizmasını hızlandırdığına dikkat çeken Şahin, "metabolizma damarlarda biriken yağları hızla yakmaya başlıyor. Yağ yakımının gerçekleşmesiyle beraber bu kürü tüketen kişi kendini enerjik hissettiği için hareket etme ihtiyacı da hissediyor. Böylece hem gün içinde kendini zinde hissediyor, hem de harekete geçtiği için yağ yakım işlemine yardımcı olarak zayıflama noktasında kendindeki etkiyi fark ediyor. Danışanlarına diyetisyenleri tarafından sıkça tavsiye edilen bu kürün tüketiminden sonra yarım saatlik bir yürüyüşün zayıflama noktasında maksimum fayda sağladığı da bilinmektedir." dedi.

Musab Şahin değerlendirmelerini şöyle devam ettirdi:

Kür kullanımı ile başlayan damarlardaki yağların yakımından sonra vücutta dolaşan kan tüm organlara daha sağlıklı ve yeterli seviyede ulaşıyor. Bu sayede kandaki yağ seviyesi azaldığı için organlar sağlıklı çalışıyor ve çevrelerinde hiçbir şekilde yağ oluşmuyor. Ayrıca temin ettiğiniz limon sarımsak kürü uzun AR-GE çalışmaları sonucu aşina olduğumuz bazı sağlıklı gıdalarla birlikte kullanılabiliyor. Bu AR-GE sonucu Limsak firması da bunlardan karaciğer yağlanmasını önleyici etkisi olduğunu bildiğimiz maydanoz başta olmak üzere, zencefil, zerdeçal, tarçın, alıç sirkesi ve bal ilaveli limon sarımsak kürleri üretiyorlar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)