Op. Dr. M.Fatih Sönmez Muayenesi Atakum'da Faaliyete Geçiyor

Kulak Burun Boğas Hastalıkları Uzmanı (KBB) Op. Dr. Fatih Sönmez, yarın (26 10 2019 Cumartesi) muayenehane Merkezini Atakum'da açıyor. Dolgu, Botoks ve Yüz Gençleştirme konusunda en iyilerden birisi olan Dr. Fatih Sönmez, Samsun için bir şans olduğu belirtiliyor. Peki Fatih Sönmez kimdir?

Sağlık 25.10.2019, 19:58 25.10.2019, 23:23
Op. Dr. M.Fatih Sönmez Muayenesi Atakum'da Faaliyete Geçiyor

Op. Dr. Fatih Sönmez Atakum'da muayenehanesini açıyor. Dolgu, Botoks ve Yüz Gençleştirme konusunda Londra Lewisham&Greenwich Hospital’da, görev yapan Op. Dr. Sönmez tüm Samsunluları açılışına bekliyor. 

Kulak Burun Boğas Hastalıkları Uzmanı Mehmet Fatih Sönmez, Hastalarına kendilerini daha rahat hissedecekleri, daha nezih bir ortamda hizmet sunmak için uzun zamandır hayalinde ve aklında olan KBB muayenehanesini nihayet açıyor.
Muayenehanesi: Mimarsinan Mah. Alparslan Bulvarı No:25 (Türk-iş Tramway Durağı karşısı) (29,02 km) 55200 Samsun Veya Araç ile BU YOLU takip edebilirsiniz,

Op. Dr. Fatih Sönmez Kimdir?

Aslen Iğdırlı olan Mehmet Fatih Sönmez 1984 yılında Muş’ta doğdu. İlköğretimi İstanbul’da, lise öğretimini Iğdır’da tamamlayan Fatih Sönmez,  2000 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 2007 yılında mezun olmasının ardından ise Iğdır Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Acil Servis’te görev yaptı. 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları AD’nda ihtisas eğitimi görmeye başlayan Sönmez, 2014 yılında uzmanlığını aldı. 

Zorunlu hizmet görevini Iğdır Devlet Hastanesi’nde tamamlayan Sönmez, Haziran-Temmuz 2015 tarihlerinde; Londra Lewisham&Greenwich Hospital’da, yüz plastik cerrahisi ile ilgili gözlemci doktor olarak bulundu. Halihazırda, Samsun Özel Liman Hastanesinde çalıştı. 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları AD’nda ihtisas eğitimi görenMehmet Fatih Sönmez,  2014 yılında uzmanlığını alarak zorunlu hizmet görevini Iğdır Devlet Hastanesi’nde tamamladı. Bu süreçte; Haziran-Temmuz 2015 tarihlerinde; Londra Lewisham & Greenwich Hospital’da, yüz plastik cerrahisi ile ilgili gözlemci doktor olarak bulundu. Halihazırda, kendi özel muayenehanesinde hizmet sunmaktadır.

ÜYE OLDUĞU DERNEK VE KURULUŞLAR

Türk Tabipler Birliği
Türk Rinoloji Derneği
Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği
European Academy of Facial Plastic Surgery

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)