Operatör Dr. Ali Nevai, En İyi Plastik Cerrahi Seçildi

Operatör Doktor Ali Nevai, 3 ve 4’üncü altın kalite ödül töreninde yılın en iyi plastik cerrahi seçildi. Aranan Cerrah Ali Nevai kimdir, nerelidir merak ediliyor.

Sağlık 01.10.2021, 18:05 01.10.2021, 18:44
Operatör Dr. Ali Nevai, En İyi Plastik Cerrahi Seçildi

Ödüle doymayan Operatör Doktor Ali Nevai, bu kez 3 ve 4’üncü altın kalite ödül töreninde yılın en iyi plastik cerrahi ünvanına kavuştu. Cerrahi başarılarıyla tanınan ve bilindik bir isim haline gelen Ali Nevai kim olduğu araştırılıyor.

Tüm dünyada kadın ve erkeklerde estetik önemli hale gelirken doktor seçiminin de çok önemli olduğu günümüzde isim yapan ve üne kavuşan isimler vatandaşlar tarafından da araştırılıyor. Peki, En iyi doktor ünvanına kavuşan ve ödüller alan Operatör Dr Ali Nevai kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Ali Nevai, Aynı zamanda klasik piyanist, besteci olarakta profesyonel düzeyde müzik çalışmalarını sürdürüyor. 2012 yılından beri Boğaziçi Tıp Merkezi'nde hizmet veren Operatör Doktor Nevai, yaptığı çalışmalarla düzenlenen 3 ve 4’üncü altın kalite ödül töreni'nde yılın en iyi plastik cerrahı seçildi.

İran asıllı olan Ali Nevai, 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra doktorluk hayatına başladı. Türkiye'nin bir çok bölgesinde çalışan ve adından söz ettiren Nevai, Saç ekimi alanında Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde adından söz ettirdi. Müzik çalışmalarını klasik piyanist ve besteci olarak profesyonel düzeyde devam ettiren Dr. Ali Nevai, sadece tıp alanın da değil müzik alanında da ödüller aldı.Bir çok yönüyle başarılara imza atan Nevai, bu başarılarını da ödüllerle tescillerken son olarak, Crazy Production'un düzenlediği 3’üncü ve 4’üncü altın kalite ödül töreninde de yılın en iyi plastik cerrahı seçildi.

Op.Dr. Amirali NEVAİ Kimdir?

1974 yılında İRAN'ın Tahran şehrinde doğan Ami Ali Nevai, 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Aynı yıl TUS sınavını kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başladı. 2008 yılında uzmanlık çalışmalarını tamamlayarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olan Nevai, . 2008-2010 yılları arasında Ankara Sunrise Estetik, Güzellik ve Lazer Merkezinde, 2010-2012 yılları arasında Sivas Numune Hastanesi'nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde yöneticilik ve Plastik Cerrah olarak görevlerini sürdürdü.

Saç Ekimi alanında gerek Türkiye den gerekse Dünyanın bir çok yerinden hastaları bulunan ünlü cerrah 2012 yılından beri Boğaziçi Tıp Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir. Op.Dr. Amirali Nevai, küçüklüğünden beri sürdürdüğü müzik çalışmalarını klasik piyanist ve besteci olarak profesyonel düzeyde devam ettirmektedir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Musa 2 gün önce
Bu kisi 2019 kasim ayinda esime karin germe ameliyati yapti,operasyonun en basindan itibaren cok ciddiyetsizdi,2 saat gec geldi,cok acelesi vardi,ne ameliyati yapacagini bilmiyordu,biz soyledik.once esimi hemen akabinde beni ameliyat etti.bir de kolunda altin saat ile ameliyata giren bir doktor gormemistim hic,onu da gordum.sonuc mu;esimin karin bolgesinde asiri bir komplikasyon olustu,el buyuklugunde bir curume ve iltihaplanma olustu,hayati tehlikesi vardi,iltihabin ic organlara sicramasi tehlikesi vardi.3,5 ay boyunca hergun hastaneye pansumana gittik,o yara kapandi ancak cok kotu bir goruntu kaldi.esim aylarca isine duzenli gidemedi.psikolojisi bozuldu,bana yaptigi operasyonlarda ise vucudumun bir tarafini yapmis diger tarafini ise galiba acelesi oldugundan bir dahaki sefere birakmis.bu doktora bu surecte hicbir sekilde ulasamadik,telefonlanlara bakmadi,sosyal medyasindan yazdiklarima cevap vermedi ve blok etti.simdi soruyorum,bu doktor mu en iyi estetik cerrahi odulu aldi?