Safir Hasta Yatakları

Sağlık 04.08.2021, 10:23 04.08.2021, 20:25
Safir Hasta Yatakları

Hasta yatakları genellikle hastanelerde kullanılan ve hastaların rahatsızlık durumlarına bağlı olarak çeşitlilik gösteren materyallerden biridir. Bu doğrultuda hasta için en uygun konusunda önem vermek gerekmektedir. Safir Yatakları firması, bünyesinde bulundurduğu farklı özelliklerdeki hasta yataklarının temin edilmesini sağlayan işletmelerden biridir. Bu sayede ihtiyaçlar doğrultusunda hastalar için hizmetini sağlar.

Hasta yatağı seçerken ya da kiralama işlemi gerçekleştirirken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de hasta yataklarının motorlu, olası bir sorunda servis olanağı bulunan ve yedek parça problemi olmayan korumalı ürünler olması önemlidir. Bu sayede hastanın iyileşme sürecinde en iyi şekilde konforu sağlanır. Aynı zamanda hasta bakan kişi için de fazlasıyla kolaylık olur. Tüm bu alternatifleri ve seçenekleri bünyesinde bulunduran Safir Yatakları firması, alanında en profesyonel şekilde çalışma sürdürmektedir. Böylece İstanbul genelinde hasta yatağı ihtiyacı olan kişiler için firma en uygun ve konforlu hasta yataklarını temin eder.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları motorlu ve aksesuarlarına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Bu bağlamda çeşitli hasta yatakları Safir Yatakları firmasında mevcuttur. Genellikle motorlu hasta yatakları kategorisinde 2 motorlu hasta yataklarından 5 ve ya 6 motorlu hasta yatağına kadar elektrikli üst düzey hasta yatakları vardır.

Aksesuarına göre değişiklik gösteren hasta yatakları ise daha çok hareket edebilen ya da direkt olarak yatalak hastalar için özel hazırlanmış yatak çeşitlerinden oluşmaktadır. Hastanın durumu ve hareket kabiliyetine göre yataklarda Abs plastik korkuluk ve başlık, boş boru korkuluklu ve başlık gibi farklı aksesuar parçaları yer almaktadır. Hepsinin kullanım alanları hastaların rahatsızlık durumlarına göre değişim göstermektedir. Ayrıca hasta yatakları modelleri arasında seçeneği de vardır.

Safir Yatakları Havalı Hasta Yatağı

Havalı hasta yatakları kan dolaşımını hızlandıran ve hastanın yataktayken göstermiş olduğu basıncın tek bir noktadan diğer alanlara yayılmasını sağlayarak mevcut ağrıları hafifleten ve konfor sunan yatak modellerinden biridir. Safir Yatakları firmasında bu yatak türünden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Üstelik havalı yatak modellerinde de yatak motoruna bağlı olarak farklı özelliklere yer verilmektedir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)