Alexa

Sağlık Personelinin Giyim Ürünleri

Sağlık Personelinin Giyim Ürünleri

Sağlık hizmetlerinde hijyenin önemi büyüktür. Klinik ve polikliniklerin steril hale getirilmesi şart olurken, sağlık personeli de bu anlamda giyim ve detaylarına önem verir. İnternet ortamında sağlık hizmetleri personeline yönelik en kaliteli giyim ürünlerini sunan www.labortekstil.com.tr sitesi, hizmetleriyle beğeni topluyor. Sitede bayan önlük modelleri ve doktor önlüğü gibi ürünlerin satışı yapılıyor. Sitede ameliyathane terliği gibi özel üretim ve ortopedik terliklerin satışı da yapılıyor. Farklı ve özel kreasyona sahip olan ve doktor, hemşire, veteriner hekim, hamile hemşire, hamile doktor personel için kullanılan medikal giyim ürünleri ve terlikler firmadan satın alınabiliyor. Modelleri birbirinden farklı olan yüzlerce çeşit sağlık personeli üniforması ve ortopedik terlik modelleri en kaliteli şekliyle sitede sunuluyor.

Doktor Önlüğü ve Terlik Modelleri

Doktor önlükleri farklı renklere sahip olarak sergileniyor. Cerrahi doktor önlüğü, kalp desenli ameliyat önlüğü ve doktor önlüğü isim yazılı modelleriyle siteden satın alınabiliyor. Doktor ciddiyetine uygun olan doktor önlükleri ve veteriner hekim üniformaları sitede satışa sunuluyor. Sürekli ayakta çalışmakta olan ve ayak konforunu sağlamaları gereken doktorlar için farklı özelliklere sahip olan terlik çeşitleri de satışa sunuluyor. Doktor önlüğü, doktor üniforması ve doktor terliği satın almak için sitedeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Sitede birbirinden kaliteli ürünler arasından seçim yapabilir, erkek doktor önlüğü fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hemşire Önlüğü Ve Terlik Modelleri

Hemşirelerin çalışma sistemleri için önlüklerin kaliteli olmasının önemi büyüktür. Aynı zamanda kirlenmeye karşı da yedek önlük bulundurulması şarttır. Firmada farklı yaka kesimlerine sahip olan, likralı, tesettürlü ve detaylı hemşire önlükleri satışa sunuluyor. Anatomik ve ortopedik tabanlı terlikler de hemşirelerin zevk ve tercihlerine sunuluyor. Çalışma ortamınızda, rahatlık ve konforunuza uygun olan giyim ürünlerini kullanmak için siteyi inceleyebilir, ürünleri beğenmeniz durumunda sipariş verebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 22:33
YORUM EKLE