Alexa

Sağlık protokolü yenilendi

Ordu Barosu ile Medical Park Ordu Hastanesi arasında baroya bağlı avukatlar, stajyer avukatlar, baro çalışanları ve tüm bu kişilerin birinci derece yakınlarına indirimli sağlık hizmeti sunan sağlık protokolü yenilendi.

Sağlık protokolü yenilendi
banner327

Ordu Barosu Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz, Ordu Barosuna üye ve çalışanlar ile birinci derece yakınlarının Medical Park Ordu Hastanesi’nden almış oldukları kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetinin devamı için bu protokolü imzaladıklarını belirtti.

Poyraz, ”Gerek uzman doktor kadrosunun gerekse güler yüzlü hastane çalışanları bu anlaşmanın yapılmasında en büyük etkendir. Yaptığımız bu protokol ile hasta ödemeli olan ayaktan tedavilerde Medical Park Ordu Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabilme imkanı buluyoruz.

Ayrıca Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu kapsamında da avukatlar, sisteme kayıtlı eş ve çocuklar ile stajyer avukatlarda kurum ödemeli olarak yani fark ücreti ödemeden Medical Park Ordu Hastanesi’nden faydalanma imkanı bulabilmektedir. Barokart kimlikleri ile başvuran Türkiye Barolar Birliği üyelerimizin tüm yatarak tedavi hizmetleri ve kanser hastalarının teminatları kapsamındaki tedavi giderleri Türkiye Barolar Birliğimiz tarafından karşılanmaktadır” dedi.

Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış ise sağlıklı hayatın en temel hak olduğunu belirterek şunları söyledi: “Adaletin tesisinde en önemli yerde bulunan avukatlarımıza bu hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz. Kurum olarak insan sağlığını her şeyin üstünde tutarak kendimizi her geçen gün geliştirmek ve daha fazla kişiye kaliteli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Çok değerli avukatlarımıza bu hizmeti sunmak bizler için çok kıymetli. Anlaşmanın her iki kurum için de hayırlı olmasını temenni ederim."

 

Kaynak: İHA

YORUM EKLE