Şifa Hasta Yatak Modelleri

Sağlık 05.08.2021, 14:07
Şifa Hasta Yatak Modelleri

Şifa Yatak firması, kurulduğu ilk dönemden itibaren bulunduğu bölgede en iyi şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sadece hastaneler için değil aynı zamanda evlerde de kullanım ihtiyacı duyulan hasta yataklarının teminatını sağlamaktadır. Firma bu bakımdan hasta yatağı kiralama hizmetini sunar. Üstelik hastaların rahatsızlıklarına göre de hasta yataklarının modellerinde çeşitlilik ve farklı özellikler söz konusudur.

Şifa Yatak olarak firma 2 motorlu hasta yataklarından 6 motorlu hasta yatağına kadar geçen aralıkta tüm elektrikli ve asansörlü yatak sistemlerine sahiptir. Aynı zamanda hastaların yatakta ihtiyaç duyacağı olanak ve aksesuarları da bünyesinde bulunduran alternatif hasta yatakları bulunmaktadır. Özellikle de 100 kilodan fazla hastalar için 4 motorlu medikal yatak yoğunluğu mevcuttur. Üstelik hasta yatağı fiyatları da kiralama sürecinde oldukça uygun fiyatlara denk gelmektedir.

Hasta Yatağı Kira Fiyatları

Hasta yatakları daha çok ev içerisinde hastanın konforlu bir şekilde dinlenebilmesi ve tedavi sürecine devam edebilmesi için tercih edilmektedir. Bu süreçte pek çok hasta yakını ve ya hasta bakıcıları hasta yatağı kiralama işlemini seçerler. Şifa Yatak firmasının hasta yataklarının kiralanması için belirttiği genel ücretlendirme ise 400 TL ve 800 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan da oldukça uygun bir fiyatlandırma olduğunu belirtmek isteriz. Böylece sizlere en işlevli şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve hastanın şifa bulma sürecinde etkili olacak yatakları uygun fiyatta kiralayabilmeniz mümkündür.

Hasta yataklarında fiyat değişikliği tamamen elektrikli, aksesuarlı ve ya asansörlü yapıda medikal yatak çeşitliliğinin olmasından kaynaklıdır. Aynı zamanda havalı yatak fiyatları da pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Şifa Havalı Yatakları

Havalı hasta yatakları son dönemlerde oldukça yaygın bir kullanışa sahip olan hasta yataklarından biri olarak karşımıza çıkar. Özellikle de belli bölgelerde uzanıldığı zaman ağrı hisseden ya da vücudunun bir kısmına yatarken yön veremeyen bireyler için oldukça işlevli bir yataktır. Havalı yatak kan dolaşımını hızlandıran bir özelliğe sahiptir. Böylece hastanın yatış anındaki pozisyonuna yön verir ve daha konforlu şekilde uyumasını sağlar. Bu tür medikal yatak modellerinin fiyatını sifayatak.com adresinden detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)