Alexa

Ünlü Psikolojik Danışman Zeynep Selvili

Zeynep Selvili uzman psikolojik danışman olarak Psikonet bünyesinde çalışmalarını hala sürdürmekte olan İzmir doğumlu genç bir psikolojik danışman.

Ünlü Psikolojik Danışman Zeynep Selvili

 Zeynep Selvili uzman psikolojik danışman olarak Psikonet bünyesinde çalışmalarını hala sürdürmekte olan İzmir doğumlu genç bir psikolojik danışman. Ayrıca amatör olarak sosyal paylaşım siteleri ve kendine ait blog sayfasında yazarlık işi de yürütüyor. Son zamanlarda hem kariyerinde büyük adımlar atan hem de internet aleminde adından oldukça sık söz ettiren bir isim oldu.

 Kendisinin kariyerinde sanal ortamdan yürüttüğü İyi Hissetmek TV program yayıncılığı da bulunuyor. Bu programda hem dinleyicileri bilinçlendirdi hem de hastalıklara onlarla beraber çare aradı. Yurt dışında aldığı geniş kapsamlı psikoloji eğitimi ülkemizde yaptığı başarılı işlerle de anlaşılıyor.

 Zeynep Selvili Hakkında Daha Detaylı Bilgiler

 Psikolojik danışmanlığının yanında aynı zamanda sosyal medya hesaplarından ve blogundan amatör yazarlık işlerini de yürüten Zeynep Selvili yazıları ve şiirleri ile takipçilerini derinden etkileyen bir isim. Büyük bir takipçi kitlesi olan Selvili giderek bu sayıyı daha da artıracak gibi. Başarısının yanında içtenliği ile de bilinen danışman çoğu zaman mesaj vermeyi ihmal etmeyenlerden. Ruhsal sağlık ve farklı psikolojik dertleri yok edebilme becerisi yüksek olan Selvili takipçilerini ve hastalarını etkileyen üslubu ve kalemi ile tanınıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 18:35
YORUM EKLE

banner325