Yetişkin Yüzme Kursu

Sağlık 19.04.2019, 12:52 21.07.2020, 18:32
Yetişkin Yüzme Kursu

Yaz kampı gibi çocukların eğitimine yönelik etkinlikler yanında çok sayıda etkinliğe de imza atan Aqua Spor Kulübü, yıllardır en iyi şekilde hizmetler sunmaktadır.

Yetişkinler İçin Yüzme Kursu

Kurulduğu günden bu yana çok sayıda milli sporcu yetiştiren ve en iyi kulüpler arasında yer alan kurumumuz, yetişkinler için açılan yüzme kursu ile hizmet vermektedir. Hijyenik koşullarda gerçekleşen eğitimlerde gruplar halinde eğitimler verilmektedir. Aqua Spor Kulübü bünyesindeki yüzme havuzu, yetişkinlere yönelik büyük ve beklentileri karşılayan özelliktedir. Yüzmede çok sayıda teknik, stil burada uzmanlarımız eşliğinde öğretilmektedir. İstanbul’un birçok ilçesinden rahatlıkla yüzme havuzu spor kompleksine ulaşım sağlanabilmektedir.

Yüzme kursu kapsamında, stil eğitimi, su üzerinde durma dersleri, kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme eğitimi, kondisyona yönelik eğitim, suya dalma, atlama teknikleri, bazı fiziksel rahatsızlıklar nedeniyle iyileşme amaçlı dersler gibi içerikler vardır. Ayrıca yarışmalara odaklı yetişkinlere yönelik yüzme kursu da verilmektedir. Kulübümüzde, spor akademisi antrenörleri, belgeli eğitmenler yer almaktadır. Bu açıdan ister çocuklara yönelik kurslarda ister yetişkinlere yönelik çalışmalarda uzun yılların verdiği tecrübemizden de yararlanarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Ek olarak özel tek ve iki kişilik eğitimlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden Kamplara İhtiyaç Var?

Yaz spor okulu ve kamp gibi etkinlikler, çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimleri için son derece faydalıdır. Uzun bir süre okul içerisinde eğitim gören çocuklar, trafikte ve bazen dershanelerde zaman geçirdikleri için kendilerine yönelik eğlenceli ve eğitsel faaliyetlerden mahrum kalabilmektedir. Bu nedenle hem enerjilerini boşaltabilecekleri hem de okul hayatlarına faydası olacak kamplar, dolu dolu zaman geçirilmesine katkı sağlar. Gelecekte spor ahlakını benimseyen yetişkinler için bu anlamda iyi bir zemin hazırlamaktayız. Negatif etkenlerden olabildiğince uzak bir yaz dönemi yaşatmak için, spor okulumuza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık