Yılport Samsunspor’un Yeni Transferi Gaetan Laura Ve Futbolcuları Sağlık Kontrolünden Geçti

Yılport Samsunspor’un Yeni Transferi Gaetan Laura Ve Futbolcuları Sağlık Kontrolünden Geçti. Gaetan Laura, VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde kendilerine gösterilen ilgiden dolayı hastane personeline ve hekimlere teşekkürlerini iletti.

Sağlık 22.06.2022, 11:17 22.06.2022, 11:25
Yılport Samsunspor’un Yeni Transferi Gaetan Laura Ve Futbolcuları Sağlık Kontrolünden Geçti

Yılport Samsunspor A Takımı’nın yeni transferi Gaetan Laura, orta saha oyuncusu Hasan Kılıç, kaleci Nurullah Aslan, stoper Yunus Emre Çift, sol bek Soner Gönül ve orta saha Polat Yaldır VM Medical Park Samsun Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Samsunspor ile yapacağı transfer sözleşmesi için şehrimize gelen Gaetan Laura, imza töreni öncesi VM Medical Park Samsun Hastanesinde geniş çaplı bir sağlık kontrolü yapıldı. Kontrolde eko- efor testine tabi tutulan futbolculara çeşitli tahlillerin yanı sıra kardiyoloji, göğüs hastalıkları, genel cerrahi, ortopedi ve dahiliye taramaları yapıldı.

Samsun'a geldiği için mutlu olduğunu ifade eden futbolcu Gaetan Laura, VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde kendilerine gösterilen ilgiden dolayı hastane personeline ve hekimlere teşekkürlerini iletti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)