banner424

banner425

banner423Zirkonyum Kaplama Nedir?

Zirkonyum kaplama, genellikle çürük olan dişlerin restorasyonu için yapılır. Hem ön hem de arka dişlerde yapılabilen bir kaplama işlemidir.

Sağlık 16.03.2021, 18:09
Zirkonyum Kaplama Nedir?

Zirkonyum malzemesi kullanılarak yapılan bir kaplama işlemidir. İzmir zirkonyum kaplama hizmeti sunan klinikler sayesinde en kaliteli dişlere ve estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz. Zirkonyum kaplama, genellikle çürük olan dişlerin restorasyonu için yapılır. Hem ön hem de arka dişlerde yapılabilen bir kaplama işlemidir. Son zamanlarda daha fazla tercih edilen zirkonyum kaplamanın fiyatları da oldukça uygundur. Çürük dişlerin restorasyonunun yanı sıra daha estetik dişlere sahip olmak isteyen bireylerde de yapılır.

Zirkonyum Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Zirkonyum kaplama çeşitleri hastadan hastaya göre değişkenlik gösterir. Hastanın diş ve diş eti yapısına en uygun olarak tasarlanır. Zirkonyum alt yapılı porselen kaplama diş günümüzde en sık uygulanan çeşitlerindendir. İzmir zirkonyum kaplama hizmeti sunan merkezler tarafından hizmet alarak ağız yapınıza en uygun kaplamayı yaptırabilirsiniz. Doğal renk ve görünümlü dişleriniz sayesinde çekinmeden gülümseyebilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama Faydaları Nelerdir?

Günümüzde en sık tercih edilen ve kaliteli hizmet sunan izmir zirkonyum kaplama merkezlerinden hizmet alarak en doğal dişlere sahip olabilirsiniz. Zirkonyum kaplamanın pek çok faydası ve avantajı vardır.  Beyaz rengi sayesinde tıpkı normal bir diş gibi durur. Zirkonyum malzemesi oldukça dayanıklı olduğundan dolayı kırılması ve çatlaması zor olur. Ağızda uzun yıllar boyu kullanıma uyum sağlar. Hem sıcak hem de soğuk yiyeceklere karşı direnç sağlar. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İmplant Nasıl Yapılır?

İmplant diş tedavisi, çene kemiği üzerine yapılan vidalı bir işlemdir. İzmir implant hizmeti sunan kliniklerden yararlanarak diş tedavinizi olabilirsiniz. Kayıp dişlerin üzerine direkt olarak uygulanabilen bir işlem olduğundan dolayı daha kullanışlıdır. Çene kemiğinin üzerine oturtulan vidaların üzerine tasarlanan diş protezleri yerleştirilir. Lokal anestezi altında uygulanan bir işlem olduğundan dolayı hasta işlem esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissetmez. İzmir implant sayesinde daha kaliteli ve uygun fiyatlı implant tedavisi olabilirsiniz. 

İmplant Kimlere Uygulanır?

İmplant diş tedavisinin uygulanması için hastaların 18 yaşlarını doldurmuş olmaları gerekir. Tek diş kaybı yaşayan bireylerde daha fazla uygulanan bir yöntemdir. İmplant tedavisi uygulanacak olan hastanın şeker hastalığı olmaması gerekir. Şeker hastalarında uygulanmaya uygun değildir. İmplant diş tedavisi daha uzun ömürlü dişlere sahip olmak isteyen kişilerde uygulanır. İzmir implant tedavisi veren klinikler tarafından hizmet alarak diş kayıplarınızı sonlandırabilir ve dilediğiniz diş görünümüne sahip olabilirsiniz. Her zaman daha uygun ve güvenilir hizmet sunan merkezlere danışabilirsiniz.

Diş Estetiği Nedir?

Diş estetiği son zamanlarda daha popüler hale gelen işlemler arasındadır. Estetik diş görünümü beyaz, düz dizilimi olan ve sağlıklı dişleri kapsayan bir durumdur. Estetik dişlere sahip olmayan bireylerde diş estetiği uygulanır. İzmir diş estetiği hizmeti sunan merkezler tarafından en kaliteli şekilde yararlanabilirsiniz. Diş estetiğinin en temel işlemi ortodonti tedavisidir. Dişlerinde çarpık ve bozukluk olan bireylerde ilk olarak ortodonti uygulanır. Sizler de izmir diş estetiği sayesinde en doğal ve düzgün dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş Estetiği Fiyatları

Diş estetiği, hem erkek hem de kadınlarda uygulanan ve son zamanlarda en sık yapılan işlemler arasında yer alır. Yapılan işlemlere göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Ortodonti tedavisi gerekmeyen hastalarda estetik fiyatı daha uyguna karşılanır. Beyazlatma ve ardında laminasyon işlemleri yapılabilir. Uygun fiyata en doğal dişlere ve estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz. İzmir diş estetiği fiyatlarından en iyi şekilde yararlanarak bütçenizi de korumuş olursunuz. Beyaz ve parlak dişleriniz ile en doğal gülüşlerinizi sergileyebilirsiniz.

Yorumlar (0)