100. Yıl İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Hatice Kaya Uzun'dan 'Sıfır atık' Sergisi

Samsun Canik 100. Yıl İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Hatice Kaya Uzun ve öğrencileri 'Sıfır atık' projesi kapsamında muhteşem bir sergiye imza attılar

Samsun 17.04.2019, 18:59 17.04.2019, 19:34
100. Yıl İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Hatice Kaya Uzun'dan 'Sıfır atık' Sergisi

Samsun - Canik'te bulunan 100. Yıl İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Hatice Kaya Uzun ve öğrencileri 'Sıfır atık' projesi kapsamında muhteşem bir sergiye imza attılar.

100. Yıl İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Hatice Kaya Uzun ile öğrencileri düzenledikleri sergiyle örnek bir davranış sergilediler.

Anasınıf Öğretmeni Uzun ve öğrencileri tarafından hazırlanan sergi, atık plastik deterjan kutuları kesilerek tablo haline getirildi. Piazza AVM sanat galerisinde gerçekleştirilen sergiye ilgi büyük oldu.

İLGİ BÜYÜK OLDU

100. Yıl İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Hatice Kaya Uzun, burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında bizlerde sergi yapmaya karar verdik. Öğrencilerimizin de büyük çabaları sonrası ortaya çok güzel eserler çıktı. Bizleri sergimizde yalnız bırakmayan kaymakamımız, ilçe milli eğitim müdürümüz, okul idaremiz ve tüm velilerimize teşekkür ediyorum" 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık