1453 Fatihspor ve Fatih Mahallesi iftar buluşmasında Büyük Kalabalık

1453 Fatihspor Kulübü ve Fatih Mahallesi Muhtarlığı ev sahipliğinde organize edilen iftar buluşması İlkadım Belediyesi Gazi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Samsun 25.04.2022, 10:41 25.04.2022, 11:00
1453 Fatihspor ve Fatih Mahallesi iftar buluşmasında Büyük Kalabalık

1453 Fatihspor Kulübü binlerce Samsunluyu iftarda buluşturdu. 1453 Fatihspor Kulübü Basın Başkanı Tonguç Ali Anıl, Samsun'u buluşturan bu dev organizasyona katılım sağlayan herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

1453 Fatihspor Kulübü ile Fatih Mahallesi Muhtarlığı tarafından organize edilen ve Samsunspor Taraftar Grupları, Atakum Şehir Platformu, Yabancılar Pazarı Spor Kulübü, Samsun Otomobil Sevenler Derneği ile Samsun Güvercin Sevenler ve Serinofil Derneğinin katkılarıyla düzenlenen iftar buluşması, Samsun'u buluşturdu.

İlkadım Belediyesi Gazi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar buluşmasına siyasi parti temsilcileri, belediyelerin yöneticileri, amatör spor kulüplerinin yöneticileri, STK temsilcileri, muhtarlar, gazeteciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar buluşmasının şeref konukları ise şehit aileleri oldu. Üç bini aşkın davetlinin katıldığı iftar buluşmasında semazen gösterileri ve ilahi konseri verilirken, Türkiye Kuran-ı Kerim Okuma şampiyonlarından ünlü hafız Mustafa Özyılmaz davetliler için Kuran Tilaveti gerçekleştirdi. İftar yemeğine ayrıca Yabpa Kadın Futbol Takımı ile karşılaşmak için Samsun'a gelen Karagümrükspor Kadın Futbol Takımı da katıldı.


Dev iftar buluşmasında konuşan 1453 Fatihspor Kulübü Basın Başkanı Tonguç Ali Anıl, sağlanan büyük katılımdan dolayı davetlilere teşekkür ederek, "Samsun'u buluşturan bu dev organizasyona katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Bu akşam bizi yalnız bırakmayan her bir davetli özel ancak en özel davetlilerimiz, bu vatan için can veren kıymetli şehitlerimizin aileleridir. Şehit aileleriyle aynı sofralarda oruçlarımızı açmak bizler için ayrı bir gurur oldu. Bu büyük buluşmanın gerçekleşmesini sağlayan tüm derneklerimize, taraftar gruplarımıza, kulüplerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)