Alexa

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yılını Kutluyoruz

ATASAM Menkul Danışmanlık 30 Ağustos Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, "Demokrasimiz ve cumhuriyetimiz için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. " dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yılını Kutluyoruz

Türk Milletinin; Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Emperyalizmi Anadolu topraklarında yok edilişinin Tam Bağımsız ve Milli Egemenlik yolunda ilk adımın atıldığı günün adı olan 30 Ağustos, Türk Milleti tarafından resmi bir bayram olarak kutlandığını belirten ATASAM Emlak ve Danışmanlık firması yetkilileri şu mesajı verdi:

Türk Milletinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, her türlü yokluk ve imkânsızlık içerisinde adeta küllerinden doğarak zafere yürüdüğü 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı gururla kutluyoruz. Büyük Türk Milleti 97 yıl önce bugün milli ruh ve iman ile giriştikleri savaşın sonucunda elde edilen zaferi meydana getiren bir milletin evladı olarak ta onur ve gurur duymaktayız.

Malazgirt Zaferi ile Anadolu'yu yurt edinen Türk Milleti, İstiklal Savaşı ile bu toprakların ebediyen yurt olarak kalacağını tüm dünyaya ilan ederek, 30 Ağustos'ta büyük zaferle birlikte Cumhuriyetimizin temellerini atmıştır.

Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ordumuzun tüm mensuplarını rahmetle anıyoruz. Şehitlerimize ve gazilerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

Atatürk ve silah arkadaşlarıyla birlikte Samsun'dan ‘’Bağımsızlık benim karakterimdir’’ ifadelerini kullanarak başlattıkları mücadelenin zaferle sonuçlanması Türk Milletinin daha büyük hedeflere ulaşabilecek bir ruha sahip olduğunu göstermiştir.

Bu vesile ile ATASAM emlak olarak, 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 97. Yıl dönümü kutluyoruz.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 13:03
YORUM EKLE