AA Bölge Müdürü Halil Demir'e Cemiyetten Ziyaret

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürlüğü görevine atanan Halil Demir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samsun 19.08.2022, 13:16
AA Bölge Müdürü Halil Demir'e Cemiyetten Ziyaret

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürlüğü görevine atanan Halil Demir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Samimi bir ortamda gerçekleşen ve gündeme dair konuların konuşulduğu ziyarette gazetecilik mesleği ile ilgili hsuslar ve gündeme dair meseleler konuşuldu.

Medyanın vatandaşlar ile kamu arasında bir köprü olduğunu belirten Çakır, "Gazetecilik mesleği çok büyük sorumlulukları bünyesinde barındırıyor. Yerelden genele her zaman hizmet kalitesini arttırmak için önemli bir olgudur. Bir şehir de medyanın güçlü olması demek,  şehrin ve toplumun güçlü olması demektir" dedi.

AA Samsun Bölge Müdürü Halil Demir ise, Ajansın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Çakır, Demir'e üzerinde adının yazılı olduğu Samsunspor forması hediye etti.
Ziyarete Başkan Yardımcıları Fatih Akça, Sedat Öksüzoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Gülsüm Atik, Hilal Çakır, Mustafa Ataseven ve İlyas Gün de hazır bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)