Adnan Öz, 6 Karadeniz Kitap Fuarı'nda Okuyucularıyla Buluşacak!

Samsunlu Yazar Adnan Öz, 15-23 Şubat tarihlerinde açılacak olan 6. Tüyap Samsun Kitap fuarında okuyucuları ile buluşacak!

Samsun 13.02.2020, 19:21 13.02.2020, 20:12
Adnan Öz, 6 Karadeniz Kitap Fuarı'nda Okuyucularıyla Buluşacak!

Yazar ve şair Adnan Öz'ün yeni öykü kitabı Mühür Kitaplığından çıktı. 15-23 Şubat tarihlerinde açılacak olan 6. Tüyap Samsun Kitap fuarında okuyucuları ile buluşacak olan Yazar Adnan Öz, kitaplarını okuyucularına imzalayacak.

Samsunlu Yazar Adnan Öz’ün yeni kitabı okuyucular tarafından da merakla bekleniyordu. Öz'ün şiir, roman ve öykülerini seven okuyucular kitap 6. Tüyap fuarında yazarla buluşma ve tanışma fırsatını da yakalayacaklar.

Adnan Öz’ün daha önce yayınlanmış Dayı Cemil/Güzel adam, Dikine gibi deneme ve Gerçekler Acıtır ile Yüreğe Gömülen Veda roman ve Anneye Ağıt şiir denemeleri - kitaplarıyla birlikte 6. kitabı da yayınlanmış oldu.

Adnan Öz, Samsun TÜYAP Kitap Fuarında Mühür Kitaplığında fuar boyu 2. salonda kitaplarını imzalayacağı öğrenildi.

Adnan Öz Kimdir?

Adnan Öz, 1966 yılı Samsun Çarşamba doğdu.Evli ve 2 çocuk babası olan Adnan Öz,. Siyasi hayatına Fazilet Partisi’nde başladı. ÖZ, Fazilet Partisi Samsun Gazi Belde Teşkilat Başkanlığı, Saadet Partisi Milletvekili adayı,2004 Yerel Seçimlerinde de Atakum Belediye Başkan adayı oldu. Numan Kurtulmuş ile birlikte Has Parti’ye geçen Adnan ÖZ, 2014-2019 yılları arasında AK Parti Atakum Belediye Meclis Üyeliği ile siyasi hayatına devam etmiştir.

Samsun Özel Oluşum Çok Amaçlı Diş Laboratuvarı Anonim Şirketi ortağı olan Adnan ÖZ, bazı gazete ve dergilerde köşe yazarlığı da yapmaktadır. Öz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kitapları:
Dayı Cemil | Güzel Adam, Dikine, Gerçekler Acıtır, Anneye Ağıt ve Yüreğe Gömülen Veda

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)