Adnan Öz, Samsun Alperen Ocaklarında Söyleşi Yaptı

Samsunlu Yazar Adnan Öz, Alperen Ocakları Samsun Şubesi’nde Anadolu da Yazar Olmak Konulu Söyleşi Yaptı

Samsun 05.11.2022, 19:35
Adnan Öz, Samsun Alperen Ocaklarında Söyleşi Yaptı

Alperen Ocakları Samsun Şubesi’nde Anadolu da Yazar Olmak Konulu Söyleşi Yapan Samsunlu Yazar Adnan Öz,  Kendisine faydası olmayanın kimseye faydası olamayacağını belirtti.

Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammed Furkan Taş ve yönetimi ile katılımcıların hazır bulunduğu öğrenciler de ilgi gösterdiği söyleşide Yazar Adnan Öz, dostun, düşmanın kimdir belli olmadığını belirtti.

Adnan Öz, “Gençler burada, bu ocakta bulunuyor olmanız sizler açısından büyük bir şans. Sizler şanslı gençlersiniz bunun kıymetini biliniz.” ifadelerine yer verdiği konuşmasında şunları söyledi:

“Öyle başarılı olun ki yaptığınız işte en iyisi olun. Kendinize faydalı olun, ailenize faydalı olun, etrafınıza faydalı olun, milletimize ve devletimize faydalı olun. Kendisine faydası olmayanın kimseye faydası olamaz. Öyle günlerden geçiyoruz ki kim dost kim düşman belli değil. Sizlere tavsiyem Nuri Demirağ, Nuri Killigil ve Devrim arabalarının başına gelenleri inceleyin. Ürettiğimiz TOGG aracının, İHA, SİHA ve KIZIL ELMA’nın “Vidası şuradan, parçası buradan, merceği şuradan.” diyenlere şüpheyle bakın” Bunlar türk insanının gurur duyması gereken başarılı çalışmalardır. Türk gençleri dünyaya “biz de varız” dediler.

“İnsan sosyal bir varlıktır. Dolayısı ile etrafında ve ülkesinde olup bitenden sorumludur. Bu sorumluluk bilinciyle hayatınızı sürdürün.” Öz, söyleşisine Anadolu da yazar olmanın zorluklarından bahsederek devam etti ve söyleşi sonrası kitaplarını imzaladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)