Ahmet Keskin; 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Önemli Bir Fırsattır

Türkiye Kamu Sen Samsun İl Başkanı Ahmet Keskin, Tüm dünyayı saran ve zorlu bir sınavdan geçilen şu günlerde dayanışma ve kardeşliğin öneminin bir kere daha anlaşıldığını dile getirdi..

Samsun 31.03.2020, 15:20
Ahmet Keskin; 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Önemli Bir Fırsattır

Biz Bize Yeteriz Türkiyem” isimli milli dayanışma kampanyası birlik ve beraberlik ruhumuzu bir kez daha ortaya koymamız için önemli bir fırsat olduğunu belirten Türkiye Kamu-Sen Samsun Şube Başkanı Ahmet Keskin, Kamu-Sen olarak ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini belirtti.

Kamu-Sen İl Başkanı Ahmet Keskin'in yazılı basın açıklaması şöyle:

"Bazı organları hasta olan bir insanın vücudu nasıl zayıf ve güçsüz düşerse; düşmanlıkların yaygınlaştığı, birlik ruhunun kaybolduğu toplumlar da öyle güçsüzleşirler.

Birlik ve beraberlik içinde olan toplumlar, karşılaştıkları en zor sorunları dahi kolaylıkla çözecek, sorunlarını çözen toplumlar da ilerlemek ve gelişmek için, fikir birliği, gönül birliği ve eylembirliği içersinde başarıya ulaşacaklardır. Birlik ve beraberlik ruhu ile herkesin güçlü kılınacağı birçok şeyin başarılacağı kavranmalıdır. Atalarımız bunu “Bir elin nesi var iki elin sesi var” deyişi ile çok güzel anlatmışlardır. İçinden geçtiğimiz süreçte de, milletçe birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğu gerçeği birkez daha gün yüzüne çıkmıştır. Tüm dünyayı saran ve zorlu bir sınavdan geçtiğimiz şu günlerde dayanışma ve kardeşliğin önemi bir kere daha kendini göstermiştir.

Toplumun her kesimi yaşanan bu salgından etkilenirken, yarınım ne olacak diye düşünen vatandaşlarımız için başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” isimli milli dayanışma kampanyası birlik ve beraberlik ruhumuzu bir kez daha ortaya koymamız için önemli bir fırsat olmuştur. Bu milletin içinden filizlenerek doğan Türkiye Kamu-Sen camiası da elbette bu kampanyaya elinden gelen tüm desteği verecektir. Türk milleti kenetlenerek bu zor günleri hep birlikte aşacak, aydınlık günlere el ele ulaşacaktır."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu