Alexa

Ahmet Seven, Ordumuzun Yanındayız

Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven, Türk Ordusunun 'Barış Pınarı Operasyonu' hareketini desteklediklerini belirterek, "Allah Ordumuzu muzaffer eylesin, düşmanlarımızı kahretsin" dedi.

Ahmet Seven, Ordumuzun Yanındayız

Türk Ordusunun 'Barış Pınarı Operasyonu' hareketini desteklediklerini ifade eden Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven,  "Allah'ım ordumuzu muzaffer eylesin. Düşmanlarımızı kahreylesin. Dosta umut, hainlere korku veren barış pınarı harekatına zafer nasip eylesin" dedi.

Türkiye'nin her yanından 'Barış Pınarı Operasyonuna destek yağıyor. Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven yazılı basın açıklaması yaparak Türk Ordusunun Barış Pınarı Operasyonuda destek verdiklerini belirtti.

Ahmet Seven'in yazılı basın açıklaması şöyle:

"Sınır güvenliğini sağlamak, enerji koridoru adı altında kurulmak istenen terör koridoruna engel olmak, saldırılarını engellemek, terör örgütü PKK/YPG-PYD’nin bölgede kurmaya çalıştığı terör yapılanmasını sona erdirmek, Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumak, terörden arınan bölgelere Suriyeli sığınmacıları yerleştirmek, bölgedeki tüm terör örgütlerinin varlığını sona erdirmek için başlattığı "Barış Pınarı Operayonu"nu Samsun Yazarlar Derneği olarak sonuna kadar destekliyoruz.

Silahlı Kuvvetlerimize başarılar dilerken her zaman olduğu gibi yine üstün başarılarla döneceklerine olan inancımız tamdır . Rabbim yar ve yardımcıları olsun yüreklerimizle ve dualarımızla her zaman yanlarındayız" edi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 21:56
YORUM EKLE