Alexa


"Aklımda Fikrimde YEDAŞ" Önerileri...

YEDAŞ,  ‘Aklımda Fikrimde YEDAŞ’ bireysel öneri sistemi uygulamasının, ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konu konseptindeki 2. Çalışan Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.

Samsun 18.01.2017, 12:11 18.01.2017, 14:17
"Aklımda Fikrimde YEDAŞ" Önerileri...

YEDAŞ, Genel Müdür Rıdvan Aktürk’ün liderliğinde yapılan ‘Aklımda Fikrimde YEDAŞ’ toplantısındada, çalışanlar tarafından sunulan öneriler değerlendirildi. Toplantıda birlikte başarı ve sürdürülebilir iyileştirmenin insanla mümkün ve anlamlı olduğu; çalışanların kişisel gelişimleriyle kurumlarını da ileri taşıyabileceklerinin önemi vurgulandı.

AKLIMDA FİKRİMDE YEDAŞ

YEDAŞ, güvenli bir ortam tesis etmek için yaptığı iyileştirmelere çalışanların fikirlerini de dahil etti. Bu kapsamda “Çalışanların Yetenekleriyle Başarma”, “Çalışanların Fikirlerini Şirket Stratejilerine ve İş Süreçlerine Entegre Etme”  kültürü doğrultusunda hayata geçirdiği Aklımda Fikrimde YEDAŞ Bireysel Öneri Sistemi Çalışan Kurulu Toplantısının 2.si, İş Sağlığı ve Güvenliği başlığı altında yapıldı.

YEDAŞ'ta  farklı birimlerde çalışanların sunduğu öneriler, YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk ve kurul üyeleri tarafından değerlendirildi.

ÇALIŞANLARIN FİKRİNE ÖNEM VERİLDİ

Rıdvan Aktürk, “İş süreçlerimizde önceliğimiz olan iş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekli olarak iyileştirme ve geliştirmeler yapıyoruz. Bu doğrultuda Bireysel Öneri Sistemi üzerinden çalışanlarımızın da fikirlerini aldık. 60 farklı çalışandan gelen 118 kıymetli öneriyi her açıdan hassasiyetle değerlendirdik. İş sağlığı ve güvenliği açısından faydalı olacak pek çok önerinin paylaşılmış olması, çalışanlarımızın bu konudaki hassasiyeti bizleri mutlu etti. Öneri sunan tüm çalışanlarımıza, şirket süreçlerini sahiplendikleri için teşekkür ediyoruz. Kabul edilen önerileri, sağlam temelli planlamalar doğrultusunda uygulamaya başlayacağız. Öneri sahipleri de projelerimize dahil edilecek. Burada esas olan önerinin kabul edilmesiyle birlikte tüm lokasyonlarımızda standart olarak uygulanarak sürekli iyileştirilmesidir.” dedi. Ayrıca 3. Dönem öneri başlığının Çalışan Memnuniyetini Artırmaya Yönelik olduğunu ifade ederek, sisteme yapılan katkıların çok değerli olduğunu ve önemsendiğini vurguladı. 

TEŞEKKÜR BELGESİ

Aklımda Fikrimde YEDAŞ” İş Sağlığı ve Güvenliği başlığı altında önerisi kabul edilen çalışanlara, önümüzdeki günlerde YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk tarafından Teşekkür Belgeleri takdim edilecek. Ayrıca çeşitli ödüllerden oluşacak ödül kategorileri çalışanların seçimine sunularak sisteme katkı sağlayan çalışanlara farklı ödüller verilecek.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P