Alperenler Acem Tekkesi'nde Buluştu

Alperenler Acem Tekkesinde kahvaltıda buluştu. Programda, üniversite Teşkilatı ve misafirlerden gelen soruları yanıtlandı.

Samsun 20.12.2021, 11:03 20.12.2021, 11:18
Alperenler Acem Tekkesi'nde Buluştu

Alperenler Acem Tekkesinde kahvaltıda bir araya geldi. Ali Can Kocaman: " Türk gençliğinin ve aziz Türk milletinin hayrına hız kesmeden çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Program, saygı duruşu, İstiklal marşı ve akabinde Nurullah Alagöz'ün okuduğu aşr-ı şerif ile başladı.

Alperen Ocakları Vakfı Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun İl Ocak Başkanı Ali Can KOCAMAN Açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Alperen Ocakları, lise ve üniversite teşkilatı ve misafirlerden gelen soruları yanıtlandı.

Samsun Alperen Ocakları İl yönetim kurulu üyesi Nurullah ALAGÖZ, Alperen Ocaklarının misyonu ve vizyonu üzerine konuşma yapmasının ardından, Gençlere Alperen Ocaklarının çıkartmış olduğu Ahmet YESEVİ hikaye kitabı, liseli ve üniversitelilere dergi kitap ayracı, ve Muhsin YAZICIOĞLU posterini hediye etti.

Ali Can Kocaman: " Samsun Alperen Ocakları'nın önümüzdeki yeni yılda atılımı için yoğun bir çalışma ortaya koyduklarını, Türk gençliğinin ve aziz Türk milletinin hayrına hız kesmeden çalışmaya devam edeceklerini anlattı."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)