banner434

banner433

Alperenlerden Samsun'da koli koli mutluluk

Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Muhammed Furkan Taş, 1.000 ihtiyaç sahibi aileye iftar yemeği, ve 400 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi yardımlarını ulaştırdıklarını belirtti.

Samsun 05.05.2022, 21:20 05.05.2022, 22:41
Alperenlerden Samsun'da koli koli mutluluk

Ramazan Bayramı'nda çocuklarınızın yüzünü güldürmek ve mutlu bir bayram geçirmelerine vesile olmak için 25 ihtiyaç sahibi çocuğa bayram hediyesi ve kıyafet yardımında bulunduklarını belirten Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Muhammed Furkan Taş, "Samsun'da mutluluğu, iyiliği ve güzelliği hakim kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz." dedi.

Bir Ramazan ayını da geride bıraktıklarını belirten Furkan Taş yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

"Ramazanı hakkıyla yaşama gayesiyle Ramazan ayının paylaşma, birlik ve beraberlik ayı olduğu bilinciyle Alperen Ocakları Samsun İl Başkanlığı olarak Samsun Alperen Arama Kurtarma Birimimiz ile birlikte Alperen Ramazan ayının ilk günlerinden itibaren ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarımızı ulaştırdık. Samsun'da mahsun ve buruk bir Ramazan yaşanmasın diye 1.000 ihtiyaç sahibi aileye iftar yemeği, 35 ihtiyaç sahibi aileleye her gün sıcak iftar yemeklerini ve 400 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi yardımlarını ulaştırdık.

Ramazan Bayramı'nda çocuklarınızın yüzünü güldürmek ve mutlu bir bayram geçirmelerine vesile olmak için 25 ihtiyaç sahibi çocuğumuza bayram hediyesi ve kıyafet yardımında bulunduk. Yardımlarımıza katkıda bulunan gönüldaşlarımız başta olmak üzere bu süreçte ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımlarımızı ulaştıran genç Alperenlere ve herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yardımlarımızın hayrını 25 Mart'ta şehadete eren liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve mukaddes vatan topraklarımız için şehit olan bütün şehitlerimizin ruhuna gönderiyoruz.

Samsun'da koli koli mutluluk, paketlerde yalnız yemek değil tatlı bir doygunluk ve bir oyuncağın, kıyafetin ve ayakkabının yüzlere gülüşünü taşıdık. Duamız, temennimiz ve Türk milleti uğruna çabamız ihtiyaç sahibi, muhtaç ve mazlum insanımızın kalmaması içindir. İçinden geçtiğimiz her süreçte aziz Türk milletimizin hizmetindeyiz. Samsun'da mutluluğu, iyiliği ve güzelliği hakim kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Samsunlu Genç 2 hafta önce
Var olsun Alperenler.