Atakum Belediyesi 4 Yılda 79 Projeyi Hayata Geçirdi

Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, yapımı devam eden projelerin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Göreve geldikleri günden itibaren Atakum’un geleceğini inşa ettiklerini kaydeden Başkan Taşçı, 4 yıllık görev süresince, 79 projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

Samsun 05.04.2018, 12:21 05.04.2018, 15:16
Atakum Belediyesi 4 Yılda 79 Projeyi Hayata Geçirdi

Yapımı devam eden projelerin inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Göreve geldikleri günden itibaren Atakum’un geleceğini inşa ettiklerini kaydetti. Başkan Taşçı Atakum’un, Türkiye’nin önemli kentleri arasında yer aldığını ve her geçen gün daha yaşanılabilir bir ilçe olduğunu ifade etti. 

"Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz"

Yapımı süren projeleri sıralayan Başkanı Taşçı, “İlçemizin 56 mahallesinin tamamında kapsamlı çalışmalar sürdürüyoruz. Rutin belediyecilik hizmetlerini başarıyla sürdürürken, bir yandan da ilçemizin değerine değer katacak önemli yatırımları vatandaşlarımıza buluşturmak için çalışıyoruz. Bu anlamda yapımını sürdürdüğümüz, Aqua Park, Yeni Mahalle Kapalı Otopark, Kapalı Çocuk Oyun Alanı ve Spor Tesisleri, Akarsu Rekreasyon Projesi, Köy Konakları, Yayla Konaklama Tesisleri başta olmak üzere, birçok projeyi hemşerilerimizin hizmetine bir an önce kavuşturmak için gece, gündüz demeden çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

"Yatırımları İlçemizle Buluşturduk"

4 yıllık görev süreleri boyunca Atakum’un önemli eksikliklerini ortadan kaldırdıklarını bir çok yatırımı Atakum ile buluşturduklarını kaydeden Başkan Taşçı, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını Atakum’dan ayrılmak zorunda kalmadan giderebilmesini önemsiyoruz. Bu anlamda ilçemizde olmayan birçok yatırımı ilçemizle buluşturarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Yaptığımız girişimler sonucunda ilçemize kazandırdığımız noter, Vatandaşlarımızın, devletin sağlık hizmetlerinden kendi ilçesinde faydalanması için, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası, yine ilçemizde bulunmayan bir hizmet olan Osmanlı Hamamları, bölge turizmine önemli katkı sağlayacak olan Seyir Tesisleri gibi birçok önemli yatırımın altında Atakum Belediyesi imzası var. Atakum, her geçen gün daha yaşanılabilir oluyor”dedi.

"Atakum ortak akılla yönetilen bir ilçe"

Atakumlularla bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirten Başkan İshak Taşçı, “Her alanda öncü, örnek projelerle ortaya koyduğumuz çalışma temposu, Atakum’u her geçen gün daha ileriye taşıyor. Hayata geçirdiğimiz projelerle birlikte, çocuklarımızın geleceğini planlıyor ve Atakum’u daha da yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek için çabalıyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken en büyük güç kaynağımız da vatandaşlarımız oluyor. Onların fikir, talep ve önerileriyle şekillendirdiğimiz projelerimizi bir bir hayata geçiriyor ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Atakum ortak akılla yönetilen bir ilçe olarak, vatandaş-belediye işbirliğinin en güzel örneklerinden birine ev sahipliği yapıyor” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)