Atakum Belediyesi'nden 5 Yılda Rekor Projeler

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 5 yıl önce göreve geldiklerinde hastanesi, noteri, turizm ve yaşam alanları olmayan bir Atakum olduğunu, bugün ise Karadeniz’in en gelişmiş ilçesi haline geldiklerini belirtti.

Samsun 11.01.2019, 13:47 11.01.2019, 14:36
Atakum Belediyesi'nden 5 Yılda Rekor Projeler

Atakum Belediyesi olarak söz verdkleri gibi prajeleri hayata geçirdiklerini Atakum ilçesinin büyük bir bölümünütamamladıklarınıifade eden Atakul Belediye Başkanı İshak Taşçı; “Göreve geldiğimizde hastanesi, noteri, turizm ve yaşam alanları olmayan bir Atakum vardı. Bugün ise Karadeniz’in en gelişmiş ilçesiyiz” dedi.

"ATAKUM'DA 87 kapsamlı proje"

5 boyunca görev süreçlerinde gerçekleştirdikleri çalışmalarla, Atakum'da ve Atakumluların ihtiyaçlarına cevap verecek önemli hizmetlerin ilçeyle buluşmasını sağladıklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’da yaşayan, 7’den 70’e herkese hitap eden 87 kapsamlı proje ile Atakum’un gelişimine yön verdik” dedi.

"Başarımızda En Büyük Etken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan..."

2014 yılından itibaren, ‘Hayalimizdeki şehir Atakum için’ sloganıyla başlattıkları proje atağıyla, Atakumlulara daha da yaşanılabilir bir Atakum sunmak için 5 yıl içerisinde 87 projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren İshak Taşçı, "Biz göreve geldiğimizde hastanesi, noteri, hamamı, turizm ve yaşam alanları olmayan bir Atakum İlçesi vardı. Bugün ise Birleşmiş Milletler kriterlerine göre, Karadeniz Bölgesinin en yüksek insani gelişmişliğine sahip ilçesi Atakum var. Bu başarımızda en büyük etkenlerden birisi de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde, Cumhurbaşkanımızın, yerel yönetimler başarılarını kendime örnek örnek alıyor, o ışık doğrultusunda, aynı heyecanla, hemşerilerimize hizmet için çalışıyoruz” diye konuştu.

"Atakum Karadeniz'in Parlayan Yıldızı"

Karadeniz’in en kapsamlı ve en büyük yatırımlarını, Atakumlu vatandaşlar ile el birliği yaparak, onların fikir, talep ve önerilerine göre şekillendirerek, hızla hayata geçirdiklerini anlatan İshak Taşçı, "Sürdürdüğümüz başarılı belediyecilik çalışmalarıyla, çevre il ve ilçelere örnek olduk Atakum’u Karadeniz’in parlayan yıldızı konumuna getirdik. İlçemizi, Türkiye’nin en yaşanılabilir kenti yapma hedefimiz var. Önümüzdeki dönem Atakumlu hemşerilerimizle birlikte aynı heyecan ve beraberlikle, Atakum’un gelişimine yön vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)