Atakum Seyir Tesislerinden Harika Samsun Manzaraları

Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen Atakum Seyir Tesisleri (Seyir Terası) cazibe merkezi haline geldi. Başkan Taşçı tesisle ilgili açıklamada bulunarak, “Tesisimiz, muhteşem Atakum manzarası eşliğinde vakit geçirmek isteyenlerin ilgi odağı oldu” dedi.

Samsun 08.01.2019, 14:47 08.01.2019, 15:00
Atakum Seyir Tesislerinden Harika Samsun Manzaraları

Atakum Belediyesi Seyir Tesisleri, özellikle hafta sonları muhteşem Atakum manzarası eşliğinde ailesiyle birlikte kahvaltı yapmak isteyenlerin uğrak noktası oldu. Seyir Tesislerinin, kısa süre içerisinde Karadeniz Bölgesinin önemli bir turizm merkezi haline geldiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Samsun’un önemli bir turizm durağını Atakum Belediyesi olarak hayata geçirmiş olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

ATAKUM SEYİR TESİSLERİ

Kısa zaman önce hizmet vermeye başlayan Atakum Belediyesi Seyir Tesislerinin büyük bir ilgi gördüğüne dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum Belediyesi Seyir Tesislerimiz yeşil ile mavinin kucaklaştığı muhteşem Atakum doğasını seyretme imkanı sunarken, Karadeniz mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini sunan restoranı, kafeteryası, seyir terası, ahşap kamelyaları ve yürüyüş yoluyla Atakumlu vatandaşlarımızın vazgeçilmezi haline geldi. Hemşerilerimizin büyük ilgi gösterdiği Seyir Tesislerimiz günün her saatinde binlerce Atakumluya hizmet veriyor” ifadelerine yer verdi.

"Turizm Kenti Atakum"

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı yaptığı açıklamada, Atakum’un, Karadeniz Bölgesinin en çok göç alan ilçesi olduğunu kaydederek,“İlçemiz, gerek doğası gerek yaşanılabilirliğiyle çevre il ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinden her yıl on binlerce vatandaşımızı ağırlıyor. Bu anlamda ‘Turizm Kenti Atakum’ parolasıyla hayata geçirdiğimiz turizm odaklı projelerle, Atakum’u Karadeniz’in turizm cenneti haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuç verdiğini görmek de bizleri mutlu ediyor. Atakum Belediyesi olarak ilçemizin her alanda marka bir kent olması ve her geçen gün daha da yaşanılabilir hale gelmesi için gece-gündüz demeden, mesai kavramı gözetmeden çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)