Aykut Çepni, Tüdifed Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu'nun (TÜDİFED) gerçekleştirdiği 1'inci Olağan Genel Kurulda, federasyon başkanlığına Adem Sönmez, başkan yardımcılığına ise Aykut Çepni seçildi.

Samsun 20.11.2021, 13:26 20.11.2021, 13:34
Aykut Çepni, Tüdifed Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Aykut Çepni, Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu (TÜDİFED) Aykut Çepni seçildi.

TÜDİFED gerçekleştirdiği 1'inci Olağan Genel Kurulda, federasyon başkanlığına Adem Sönmez, başkan yardımcılığına ise Aykut Çepni oldu.

İstanbul Üsküdar Park Night Tesisleri'nde gerçekleşen ve Divan başkanlığını Savaş Gömeç'in yaptığı genel kurulda Türkiye genelinde 35 dernek başkanı oy kullandı. Tüm oyları alan Adem Sönmez TÜDİFED Başkanlığı'na seçilirken, Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni ise federasyon başkan yardımcılığı görevine getirildi. Samsun delegelerinden Hasan Deniz Güngörmüş yönetim kurulu yedek üyesi, Kurtuluş Altun Denetleme Kurulu yedek üyesi, Harun Karapıçak'da üst kurul delegesi oldu.

TÜDİFED Başkan yardımcısı Aykut Çepni, pandemide sektörün sıkıntılı süreç geçirdiğini belirterek, "Samsun olarak federasyonda aktif görev almaktan büyük gurur duyduk. Bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz. Düğün sektörü büyük bir camia. Çok zor iki yıl geçirdik. Pandeminin biran önce bitmesini ve işletmecilerimizin önümüzdeki yaz, yasaksız ve bereketli bir sezon geçirmelerini arzu ediyoruz. Bu arada, yeni sezonda sıkışıklığa neden olmamak için düğün yapacakların şimdiden kayıt yaptırmaları öneriyoruz" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)