Alexa

Ayşe Üstünel Dağdelen: Büyük Buluşma için heyecanlıyız

İstanbul’da gerçekleştirilecek Büyük Samsun Buluşması’nın heyecanını yaşadıklarını belirten SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan Samsunluluk ruhu bu buluşma ile zirve yapacağını söyledi.

Ayşe Üstünel Dağdelen: Büyük Buluşma için heyecanlıyız

SAMKON ve SAYSİAD işbirliği ile 16 Mart Cumartesi günü İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan 1919’dan 2019’a 100. Yıl Buluşmasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iştirak edecek olması büyük heyecan yarattı.

 İstanbul'da Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan 1919’dan 2019’a 100. Yıl Buluşması adlı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacaklarını hatırlatan SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programa katılacak olmasının kendilerini heyacanlandırdığını söyledi.

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ  DAVETLİ

Büyük Samsun Buluşması’na tüm Samsunluları birkez daha davet eden Dağdelen, “16 Mart’ta gerçekleştireceğimiz tarihi gecemizde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacağız. Bir yandan Cumhurbaşkanımızı ağırlayacak olmanın heyecanını yaşarken, bir yandan da hemşerilerimizle birlikte olacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Samsunluluk ruhu Büyük Samsun Buluşması’nda zirve yapacak. Tüm hemşehrilerimizi, Büyük Samsun Buluşması’na davet ediyoruz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 16:16
YORUM EKLE

banner325