Ayvacık Belediyesinden Dev İftar

Ayvacık Belediyesi tarafından İlçenin Orhangazi Mahallesi Saat Kulesi Meydanında  büyük iftar...

Samsun 12.06.2017, 00:33 12.06.2017, 00:43
Ayvacık Belediyesinden Dev İftar

Ayvacık Belediyesi tarafından İlçenin Orhangazi Mahallesi Saat Kulesi Meydanında 1700 kişiye iftar verildi.

İftar programına, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz başta olmak üzere Ayvacık Belediye Başkanımız Mustafa Belur, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi Meclisi Ak Parti Grup Başkan vekili Nihat Soğuk,  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri  Çoşkun Öncel, Büyükşehir Belediyesi  Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Yurt, Zennube Albayrak, İlçe Jandarma Komutanı Burak Bora Yazgan, İlçe Emniyet Amir Vekili Nevzat Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, Belediye Başkan Yardımcısı Refahittn Şencan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Belediye birim müdürleri, Büyükşehir Belediyesi Ayvacık Şubesi Saski birim Müdürleri, Çarşambalılar Haberleşme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Saadettin Sarıoğlu, İlçenin yetiştirdiği Legend otelin işletmecisi değerli İş adamı Mustafa Atmaca, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ,mahalle muhtarları ve ilçe halkı katıldı.


Meydanı dolduran vatandaşların masasını tek tek gezen ve vatandaşlarla sohbetler eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Belediye Başkanı Mustafa Belur özellikle yaşlı vatandaşlarımız ve çocuklarla birebir ilgilendiler. İlçe halkımızın yoğun ilgi gösterdiği iftar programında ilk olarak konuşma yapan Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan alanı dolduran İlçe halkına birlik ve beraberliğin önemini vurgulayarak  teşekkür etti.

Ak Parti İlçe Başkanından sonra konuşma yapan Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur vatandaşlara teşekkür ederek “ Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, sevginin ve saygının daha üst noktalarda olduğu, paylaşma duygularımızın daha yoğun yaşandığı çok özel ve güzel bir zaman dilimidir. Böyle güzel bir zaman diliminde gerçekleştirilen bu davetimize katıldığınız ve bu güzel geceyi bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Ramazan ayının bolluk ve bereket ayı olduğunu belirterek iftar programıyla ilgili düşüncelerini dile getirdi.‘’  İlçe Belediyemiz tarafından düzenlenmiş olan iftar programını güzel bir havada ve yoğun bir katılım ile gerçekleştirdik. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha farklı program ve etkinliklerle bir araya geleceğiz. Çok değerli büyüklerim, kardeşlerim ve gençlerimiz İlçe halkımıza layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Allah’ın izniyle siz halkımızın dualarıyla ve destekleriyle daha çok güzel işlere imza atacağız. Bizleri böyle anlamlı bir günde yalnız bırakmayan ve yoğun ilgi gösteren siz değerli halkımıza yürekten teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’ Dedi.


        İftar yemeğinin ardından Büyükşehir Belediyesinin İlçeye kazandırmış olduğu Ayvacık İskele kafede çay içip vatandaşlarla sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz  ve beraberindekiler daha sonra ilçeden ayrıldılar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
-2°
hafif kar yağışlı