Bafra Antrenör İsmail Kurt'u Unutmadı

Samsun'un Bafra ilçesinde 8 yıl önce silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Bafra Belediyespor Kaleci Antrenörü İsmail Kurt anıldı.

Samsun 25.03.2017, 14:19
Bafra Antrenör İsmail Kurt'u Unutmadı

Samsun'un Bafra ilçesinde 8 yıl önce silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Bafra Belediyespor Kaleci Antrenörü İsmail Kurt unutulmadı.

Çok sayıda sevenlerinin katıldığı mezarı başındaki anma merasimine, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Samsun Şubesi Başkanı Hakkı Bayrak, Başkan Yardımcısı Muharrem Tosun, 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Fatih Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ile beraber teknik kadro ve futbolcular katıldı. Anma töreni  Bafra Asri Mezarlık'ta gerçekleşti. Mezarı başında Yasin-i Şerif okunarak dua edilen merhum İsmail Kurt'un kabrine karanfiller bırakıldı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin burada yaptığı açıklamada; "Baframız da 2008 yılında talihsiz bir olay yaşandı. Bafra’da aslında spora karşı büyük sevgi saygı var fakat sporun içinde olmayan bir olay yaşandı, talihsiz bir şekilde gelişti. Biz onlar için turnuvalar düzenledik, her zaman yanlarında olmaya gayret ettik. Böyle menfur olayların yaşanmamasını spor adına da, insanlık adına da diliyorum. Allah mekanlarını cennet etsin. Ailelerine sabırlar versin" dedi.

 
 

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)