banner434

banner433

Bafra Belediye Başkanı Kılıç, Yılbaşında Çalışanları Unutmadı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yeni yılda çalışan görevlileri unutmadı. Yılbaşı akşamı görevlileri ziyaret ederek baklava ikram etti.

Samsun 02.01.2019, 12:05 02.01.2019, 12:12
Bafra Belediye Başkanı Kılıç, Yılbaşında Çalışanları Unutmadı

Yeni yılda çalışan görevlileri unutmayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Yılbaşı akşamı Emniyet teşkilatını, 112 Acil Servis ve Bafra Bölge İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret etti.Kılıç, Görevlilere Baklava ikram eden Kılıç yeni yıla çalışanlar ile birlikte girdi.

2019’un ilk saatlerindeki ziyaretlerine Bafra Emniyet Müdürlüğü ile başlayan Başkan Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan tarafından karşılandı.

Kılıç, “Yeni bir yıla daha girdik. 2019’un herkese hayırlı bir yıl olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak için Yılbaşı gecesi çalışan polislerimiz, acil servis ekiplerimiz, İtfaiye çalışanlarımıza destek olmak istedik. Umarım herkes için güzel bir yıl olur” diye konuştu.

Ziyarete Bafra Belediye Başkan yardımcısı Şaban Hüryaşar, Bafra Belediye’si Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek, Bafra Belediye'si Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yaşar Şenel’de katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)