Bakan Pakdemirli, Samsun'da Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Bir dizi ziyaretler ve incelemelerde bulunmak için Samsun'a geldi. Pakdemirli ilk olarak Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını ziyaret etti.

Samsun 05.02.2021, 21:57 05.02.2021, 22:37
Bakan Pakdemirli, Samsun'da Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Samsun'a geldi. Pakdemirli, belediyeye gelişinde Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve diğer protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Samsun’a gelen Bakan Bekir Pakdemirli, Büyükşehir Belediyesini ziyaretinde Başkan Mustafa Demir ile bir süre görüştü. Bakan Pakdemirli, burada başkanlık anı defterini imzaladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, kentte yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili bilgi vererek, “Bakanımızı şehrimizde görmekten, ağırlamaktan büyük onur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Tüm hemşehrilerimiz adına kendilerine hoş geldiniz diyorum” dedi.

Bakanlığın her zaman destek ve katkılarını gördüklerini ifade eden Başkan Demir, Samsun’un bir tarım şehri olduğunu, tarımsal üretimde Türkiye’nin en önemli kentlerinden biri olduklarını dile getirdi. Daha sonra Bakan Bekir Pakdemirli, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile beraberindeki heyet Saathane Meydanı’nı gezdi. Projenin detaylarıyla ilgili bilgi alarak esnafla sohbet etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)