Başkan Belur'dan 30 Ağustos zaferi Kutlama Mesajı

Samsun 29.08.2016, 17:16 29.08.2016, 17:21
Başkan Belur'dan  30 Ağustos zaferi Kutlama Mesajı

Ayvacık  Belediye Başkanı Mustafa Belur 30 Ağustos zafer Bayramının 94. Yıl dönümü kutlamaları münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Başkan Belur mesajında, son günlerde ülkemizde yaşanan terör olaylarına değinerek, “30 Ağustos kutsal vatan topraklarımızı kanımızın son damlasına kadar koruyacağımızı dünyaya ispatlayan önemli bir tarihtir. Dün olduğu gibi bugün de topraklarımıza göz dikenler gereken cevabı alacaktır.” diye belirtti. 

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur  ‘’ 30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir. Bilinmelidir ki, dün olduğu gibi bu gün de ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı, aziz milletimiz, geçmişten aldığı güçle, şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğunun bilincinde olarak, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir.

Kurtuluş destanının zaferle taçlandırıldığı 30 Ağustos Zaferi’nin 94. yılı vesilesiyle vatandaşlarımızın ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, vatanımızı savunurken şahadete kavuşan bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.” Dedi. 

Yorumlar (0)