Başkan Demirtaş'a Aydınlar Ocağı'ndan Ziyaret

Samsun Aydınlar Ocağı Başkanı Prof. Dr. Taner Tunç ve yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ıa hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun 22.07.2019, 21:19 22.07.2019, 21:56
Başkan Demirtaş'a Aydınlar Ocağı'ndan Ziyaret

Samsun Aydınlar Ocağı Başkanı Prof. Dr. Taner Tunç ve yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti. Taner Tunç; kültür erozyonlarına karışı Aydınlar Ocağı'nın görevinin milleti uyandırmak ve toplum değerlerini gençlere hatırlatmak olduğunu dile getirdi.

Başkan Demirtaş ile karşılıklı görüş alış-verişinde bulunan Samsun Aydınlar Ocağı Başkanı Prof. Dr. Taner Tunç ve yönetim kurulu üyeleri yeniden başkanlık görevini üstlenen Demirtaş'a başarılar diledi.

Taner Tunç: ''Toplum değerlerine sahip çıkıyoruz''

Prof.Dr.Taner Tunç, son dönemlerde toplumun kültür istilası ve erozyonu yaşadığını ifade ederek,'' Aydınlar Ocağı olarak Bu ülkede güzel işler yapmak istiyoruz. Bir ülke, bir millet değiştirilmek isteniyorsa bu yetişen nesillerin zihinlerinin önce bulandırılması sonra beyinlerinin yıkanması ile olmaktadır. Bu tür yapılan erozyon çalışmalarına karşın Aydınlar Ocağı olarak milletimizi uyandırmak ve toplum değerlerini gençlerimize hatırlatmak adına mücadele ediyoruz'' dedi.

DEMİRTAŞ: STK'ları ÖNEMSİYORUZ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Prof. Dr. Taner Tunç ve yönetim teşekkür ederek, Sivil toplum Kuruluşlarının çalışmalarına önem verdiklerini belirtti. Aydınlar Ocağı'nın ülke için önemli bir kuruluş olduğunun altını çizen Demirtaş; ''Şehrimize katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarımızı önemsiyoruz. Gelen her türlü öneri ve eleştirilerini dikkate almaya çalışıyoruz. Bu manada Aydınlar ocağı, partiler üstü ve merkezi dışarıda olmayan, dolayısıyla dışarıya bağlı olarak faaliyet göstermeyen çok önemli yerli ve milli bir sivil toplum kuruluşudur. Aydınlar Ocağı olarak da şehrimizde güzel işler yapacağınıza inancımız tamdır'' dedi.

Ziyaretin sonunda Prof. Dr. Taner Tunç,Başkan Demirtaş'a ebru sanatı ile yapılmış tablo hediye etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)