Alexa

Başkan Demirtaş; Albay Ünsal Ağaoğlu'nu Ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu'nu makamında ağırladı. Demirtaş, "Ordumuz, komutanlarımız ve güvenlik güçlerimiz başımızın tacıdır, göz bebeğimizdir, gururumuzdur." dedi.

Başkan Demirtaş; Albay Ünsal Ağaoğlu'nu Ağırladı

Samsun İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu'nu Gazi belediye hizmet binası önünde karşılayarak makamında misafir eeden Başkan Demirtaş, İlkadım 'da görev süresi boyunca karşılıklı iyi niyet, işbirliği içinde görevine devam edeceğini dile getirdi. Necattin Demirtaş, Ordumuz, komutanlarımız ve güvenlik güçlerimiz başımızın tacıdır, göz bebeğimizdir, gururumuzdur. Gece gündüz zor şartlarda bizlerin güvenliği için nöbet tutan Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullanarak ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu burada yaptığı konuşmada ise şunları söyledi:

''Size ve ekibinize başarılar diliyorum. Güler yüzle, insana değer veren bir profil ile güzel hizmetlere imza atarak başarılı bir dönem geçireceğimiz düşünüyorum.Şehrimizin huzuru, güvenliği için halkımızın her türlü işbirliğine hazırız”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 23:41
YORUM EKLE

banner325