Alexa

Başkan Demirtaş, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; belediye çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi. Demirtaş, İlkadım'ın  kalkınması için hep birlikte çalıştıklarını,elde edilen başarılarda esnafın ve halkın çok önemli bir katkısı olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Demirtaş, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

İlkadım'da esnaf gezileri kapsamında Saathane bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İlkadım Belediye Başktanı Necattin Demirtaş.  yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyledi. 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; ''Her fırsatta esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, talep ve önerilerine dinliyoruz. Bu noktada belediye çalışmalarımız hakkında hem esnafımıza hem de halkımıza bilgiler veriyoruz'' dedi.

vatandaşımızın fikrine ve desteğine başvurduK

Başkan Necattin Demirtaş, Mahalle gezileri kapsamında Saathane esnaflarını işyerlerinde ziyaret eden Başkan Demirtaş, esnafın istek ve önerilerini dinledi. İlkadım'ın  kalkınması için hep birlikte çalıştıklarını, elde edilen başarılarda esnafın ve halkın çok önemli katkısının olduğuna işaret ederk, ''Geçtiğimiz hizmet dönemleri içerisinde hayata geçirdiğimiz bütün projelerde esnaf ve vatandaşımızın fikrine ve desteğine başvurduk. Ortada fikir birliği olunca yaptığımız hiçbir proje boşa çıkmadı ve hepsi de halkın yararına oldu.

VATANDAŞIN BAKIŞ AÇISI ÖNEMLİ

Yeni dönemde de aynı şekilde, ilçemizde hayati önem taşıyan yenilikçi projeleri de vatandaşlarımızla paylaşmaya ve onların fikirlerini almaya devam ediyoruz. Bu hususta, ziyaret ettiğimiz esnafımızın bakış açısını ön planda tutuyoruz. Netice itibarı ile ilçemizin ekonomi lokomotifi görevini esnaflarımız görmekte ve layıkı ile yerine getirmektedirler'' dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE