Başkan Demirtaş; İstanbul ilçe Belediye Başkanlarını ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İstanbul ilçe Belediye Başkanlarını makamında eğırladı.

Samsun 07.09.2021, 20:46 07.09.2021, 20:59
Başkan Demirtaş; İstanbul ilçe Belediye Başkanlarını ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlçemizin adı Kurtuluş mücadelesinin meşalesini yakan, Cumhuriyetimizin kurucusu ölümsüz mimarı, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının attıkları ilk adımda alındığını söyledi.

Samsun'a bir dizi ziyaretler için gelen Büyük Çekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün, Küçük Çekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Sarıyer Belediye Başkanı İnş.Müh. Şükrü Genç, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye çalışmaları ve projeler hakkında bilgiler verdi.

Başkan Demirtaş, İstanbul'un bir birinden değerli belediye başkanlarını misafir etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "Birlikte şehrimizde yapılacak olan hizmetlerin yol haritasının ve yön pusulasının belirlenmesinde görüş ve düşüncelere önem veriyoruz. Bu vesile ile ilçemizin değerine değer katan projelerimizi değerlendirme fırsatı bulduk. Nazik ziyaretleri değerli başkanlarımıza yapmış oldukları ziyaret için teşekkür ediyorum” dedi.

Büyük Çekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan Akgün,” Ziyaretiniz de hazır olan tüm belediye başkanları olarak her zaman İlkadım Belediyemize destek vereceğiz. Samimi ev sahipliği için kendisine teşekkür ederim. İlkadım daha güzel hedeflere hazır inşallah. Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş ile ilçeye vizyon kazandıracak projelendirdiği çalışmalar ve güncel konuları değerlendirdik” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442