Başkan Demirtaş'tan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Samsun 23.07.2019, 10:55
Başkan Demirtaş'tan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı'' kutladı.

TARAFSIZ GAZETECİLİK ANLAYIŞI

Demirtaş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlayarak, "Türk Basınında sansürün kaldırılışının 111. yıl dönümünü olan bugünde, tüm basın mensuplarımızın "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutluyorum. Türk basını tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirmiştir." dedi.

DEMİRTAŞ: ''24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" nı kutladı

Yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlayan ulusal ve yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inanıyorum. Gerek ilimizde gerekse ülkemizde mesleğini özveri ve layıkıyla yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarının ''24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" nı en içten dileklerimle kutluyorum, başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)