Alexa

Başkan Demirtaş'tan, "Hemşeriler Günü" ne özel Çiçekli Kutlama

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Hemşireler Günü dolayısıyla Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ziyarette bulundu.

Başkan Demirtaş'tan, "Hemşeriler Günü" ne özel Çiçekli Kutlama

Hemşireler Günü dolayısıyla Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ziyaret gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Hemşirelere çiçek dağıttı.

12 -18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler haftası nedeniyle, ziyaret gerçekleştiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Hemşireler Günü´nde hemşireleri unutmadı. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine ziyaret düzenleyen Başkan Demirtaş,'ı Başhekim Yardımcısı Sinan Demirkol ağırladı.

GÜLER YÜZÜN,ÖZVERİNİN VE FEDAKARLIĞIN TEMSİLCİLERİ

Samimi sohbet havasında devam eden ziyarette Başkan Demirtaş,'' Sağlık sektörü çalışanlarının başında gelen hemşirelerimiz yoğun iş temposu altında üstlendikleri sorumluluğu eksiksiz olarak yerine getirmektedirler. Güler yüzünü ve şefkatini esirgemeden büyük bir özveri ve fedakarlıkla görevlerini yerine getiren tüm hemşirelerimizin gününü kutluyor, mesleklerinde başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Ziyaret sonrası Başkan Demirtaş, Kadın ve Çocuk Hastalıkları Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Aybüke Köse ve çalışan hemşirelere çiçek dağıttı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325