Başkan Genç ve Canik Kaymakamı Sorunları Dinledi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve ilçenin yeni Kaymakamı İzzettin Sevgili Canik'te istişare turuna çıktı. Canik'te sorunları yerinde tespit ederek etkin çözüm üretmek amaçları olduğu belirtildi.

Samsun 27.09.2018, 19:42 27.09.2018, 20:11
Başkan Genç ve Canik Kaymakamı Sorunları Dinledi

Canik'te Başkan ve Kaymakam İstişare Turu'na çıktı. Halkı dinleyen Başkan Genç ve Kaymakam Sevgili, amaçlarının sorunları yerinde tespit edip, hızlı ve etkin çözüm üretmek olduğunu söyledi.

Vatandaşın önerileri dikkate alındı

Canik'te görev yapan daire amirleri ile belediye birim müdürlerinin ve Kozlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Zengin'in de yer aldığı heyette Başkan Genç ve Kaymakam Sevgili mahalle halkının sorunlarını dinledi. Sorunları yerinde tespit ederek hızlı ve etkin çözüm üretmeyi amaçlayan toplantıda vatandaşların istek ve önerilerini de not edildi. ihtiyaç duyulan işlerle ilgili daire amirlerine talimat verildi.

Sorunlara Yerinde Tespit..

Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, "Gezilerimizde halkımızla kucaklaşıyoruz. Varsa bizim göremediğimiz eksiklikleri yerinde öğreniyoruz. Çünkü Kozlu'nun sorununu en iyi Kozlu halkı bilir. Yerinde tespitle daha hızlı ve etkili hizmet yapıyoruz. Bu sayede Canik'in bütün mahallelerine belediyemizin eli değmiştir ve hizmet gitmiştir" dedi.

"Eksiklikleri tespit etme imkanı bulduk"

Genç vatandaşlarla yaptığı görüşmede, İlçemizin en ücra köşesine hizmet götürme gayretinde olduklarını, özellikle kırsal mahallelerde çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini, mahallelerde Hanım Konakları, Sıbyan Mektepleri ve Halı Saha gibi yatırımlar yapmaya devam ettiklerini belirten Genç; "Bu tür buluşmalarla da gözümüzden kaçan eksiklikleri tespit etme imkanı buluyoruz. Sayın Kaymakamımızla birlikte de halkımızla buluşmaktan mutlu olduk" diye konuştu.

Kaymakam İzzettin Sevgili de, Canik'te göreve yeni başladığını hatırlatarak, daire müdürleriyle birlikte ilçede bulunan mahallelere geziler düzenleyerek hem görev yaptığı ilçeyi tanımayı hem de mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmeyi amaçladığını söyledi. Vatandaşlar da ilçeye yeni atanan Kaymakam Sevgili'ye yakın ilgi göstererek, yeni görevinde başarı diledi.

Yorumlar (0)
banner442