Alexa

Başkan İbrahim Sandıkçı; Bu Şehir Hepizin

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Canik için bir projesi olan herkese kapımız da, gönlümüz de sonuna kadar açık. Canik halkı hizmetlerin en iyisine ve güzeline layık." dedi.

Başkan İbrahim Sandıkçı; Bu Şehir Hepizin

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya "hayırlı olsun" ziyaretleri devam ediyor. Canik Kaymakamı Mahmut Halal'ı ağırlayan Sandıkçı, hem şehri hem de gönülleri ihya etmek için çalışacaklarını ifade etti.

Kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri muhtarlar gibi toplumun her kesiminden ziyaretçi kabul eden Başkan Sandıkçı'ya Canik Kaymakamı Mahmut Halal da misafir oldu. Kaymakam Halal, tebrik ettiği Başkan Sandıkçı'ya yeni görevinde başarı dilerken, Başkan Sandıkçı da, ilçenin sorunlarının çözümünde işbirliği ve istişarenin önemine vurgu yaparken, şehri ve gönülleri ihya etmek için çalışacaklarını söyledi.

SANDIKÇI'DAN İŞBİRLİĞİ MESAJI

Şehre hizmet noktasında ortak akıl vurgusunda bulunan Sandıkçı, "ilçemizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla, halkımızla istişare edeceğiz. Biz istişarenin önemini çok iyi biliyoruz. Bu vesileyle halkımızla olduğu gibi, ilçemizdeki kurum ve kuruluşlarla da her zaman işbirliği ve dayanışma içerisinde olacağız" dedi. 

"Canik halkı hizmetlerin en iyisine ve güzeline layık"

Canik'in sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade eden Sandıkçı burada şöyle konuştu:

"Biz şehrimizi inşa, gönülleri ihya etmek için yola çıktık. Çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz. Bu şehir hepimizin. Biz Canik'e kültür sanattan spora, çevreden şehirleşmeye, yerel kalkınmaya kadar daha birçok konuda ilçemizi marka şehir yapmak için mesai harcayacağız. Canik için bir projesi olan herkese kapımız da, gönlümüz de sonuna kadar açık. Canik halkı hizmetlerin en iyisine ve güzeline layık. Allah hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda bizleri muvaffak eylesin" 

Kaymakam Mahmut Halal da, tebrik ettiği Başkan Sandıkçı'ya yeni görevinde başarı diledi. 
 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325